فهرست
سیگنال مثبت فرهاد برای سعادتمند
سیگنال مثبت فرهاد برای سعادتمند

سیگنال مثبت فرهاد برای سعادتمند

آی‌اسپورت- فرهاد مجیدی جزو اولین کسانی بود که نسبت به انتخاب احمد سعادتمند واکنش نشان داد. مجیدی که گفته می‌شود با موسوی ارتباط نزدیکی دارد تلاش فزاینده‌ای برای بازگرداندن دوست ثروتمندش به استقلال داشت که مخالفت شخص وزیر باعث شد تا این بازگشت میسر نشود و صندلی مدیریت به سعادتمند برسد.  

با روی کار آمدن سعادتمند اما این احتمال قوت گرفت که مجیدی از سمت خود استعفا دهد که تمایل سعادتمند به بازگرداندن استراماچونی یکی از مهم‌ترین علل بود. البته این شایعات هیچ مبنای حقوقی درستی پشت خود نمی‌دید به این دلیل که فرهاد یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد و به لحاظ قانونی او اگر اقدام به استعفا می‌کرد تمام حق و حقوق نگرفته‌اش را از دست می‌داد. به همین دلیل بعد از انتصاب سعادتمند دیگر صحبتی از استعفای مجیدی به میان نیامد و حتی فرهاد پیغام‌هایی هم برای مدیرعامل جدید که به خواست وزیر روی صندلی مدیریت باشگاه استقلال نشست ارسال کرد تا شاید اوضاع عادی شود. 

مجیدی که سخت از خلف وعده‌های مالی باشگاه به ستوه آمده و از طرفی بازیکنان نیز پیوسته او را برای دریافت مطالبات خود در تنگنا می‌گذارند، از باشگاه‌نشین‌ها خواسته به جای وعده زودتر مشکلات مالی را برطرف کنند. فرهاد حتی گفته اگر سعادتمند بتواند حقوق عقب‌افتاده بازیکنان از شب عید را پرداخت کند او را حمایت خواهد کرد. این پیغام به گوش سعادتمند هم رسیده و مدیرعامل باشگاه استقلال در تلاش است تا هرچه زودتر با برگزاری نشستی با فرهاد حرف‌های سرمربی را شنیده و پیرامون دلخوری‌ها و ایضا همین سوءتفاهم‌ها صحبت کند تا شاید نشست رو در روی دو نفره کدورت‌ها را نیز از بین ببرد. 

برگزاری این نشست منوط به بازگشت فرهاد از سفر است. اگر مجیدی راه باشگاه را در پیش بگیرد نشست ۲ نفره میان او و سعادتمند برگزار خواهد شد. البته باید انتظار داشت در این جلسه سعید رمضانی هم حضور یابد. مردی که در نشست پیشین فرهاد با فتح الله‌زاده هم حی و حاضر بود. به‌هرحال شاید سیگنال‌های مثبتی که مجیدی برای سعادتمند فرستاده تا حدی فضای باشگاه استقلال را تلطیف دهد اما مسئله‌ای نباید آن را از یاد برد عمق مشکلات مالی باشگاه استقلال است که تنها با پرداخت دیون بازیکنان و مربیان فعلی برطرف نخواهد شد. بدهی‌های انباشته و پرونده‌های بازیکنان و مربیان سابق خارجی استقلال را در بن‌بست قرار داده و روشن نیست احمد سعادتمند چه نسخه شفابخشی برای استقلال خواهد پیچید. 

استقلال چیزی حدود یک و نیم میلیون دلار بدهی خارجی دارد و سعادتمند هرگز به این مهم اشاره نداشته که می‌خواهد از کدام راه قانونی این بدهی‌ها را پرداخت کند. شاید یکی از دلایلی که باعث می‌شد شایعه کناره‌گیری مجیدی را تا پیش از این پیغام مثبت بشنویم همین ابهام است که سعادتمند به درستی اعلام نکرده راه پیشنهادیش برای بیرون بردن استقلال از این منجلاب مالی چیست. به‌نظر می‌رسد مدیر جدید هم برای به دست آوردن دل فرهاد و بازیکنان راهی بس دشوار پیش رو دارد.

ایران ورزشی

۳    
آی اسپورت
2020-04-02 15:58:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر