فهرست
شفر در کنفرانس؛ گرو احساس خوبی ندارد
شفر در کنفرانس؛ گرو احساس خوبی ندارد

شفر در کنفرانس؛ گرو احساس خوبی ندارد

آی اسپورت – وینفرد شفر در نشست خبری خود بعد از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان خوشحال بود. او از نمایش بازیکنانش راضی بود و البته اعتراف کرد که الحاجی گرو در استقلال احساس خوبی ندارد. صحبت‌های او را بخوانید:

  • بابت عملکرد تیمم خوشحال هستم. چیزی که در زمین دیدیم، ما خیلی فوتبال خوبی ارائه دادیم. فشار روی استقلال بالا است و بعد از برد هفته گذشته که برای ما بسیار مهم بود، اعتماد به نفس بازیکنان بیشتر بود و امروز نیز در چهره بازیکنان لبخند بود. بابت دو بازیکن خط میانی استقلال یعنی فرشید باقری و طارق که گلزنی کردند، خوشحال هستم. قبل از مسابقه به طارق گفتم در عراق شوت زدی؟ که او گفت بله و من از او سوال کردم چرا اینجا گل نمی زنی؟ باید از همه بازیکنان چه آنها که در زمین بودند و چه روی نیمکت حضور داشتند، تشکر کنم. ما در تمرینات روی پاس ها، ارسال ها، فوتبال تک ضرب و این مسائل کار کردیم و از این بابت بسیار خوشحالم.
  • روز گذشته درباره بازیکنان جوان سوال کردید و من گفتم که صیادمنش در خیلی از بازی ها و بازی تیم امید به میدان رفته است و او یک مقدار خسته بود و نباید از ابتدا بازی می کرد. او یک گل فوق العاده زد و اگر خوش شانس تر بود می توانست باز هم گلزنی کند. بازیکنان ما و جوان ها روز به روز بهتر می شوند. این صحبت هایی که انجام دادم درباره بازی بود. از یک مساله خوشحال نیستم و البته ناراحت هستم. زمانیکه می بینم و می شنوم برخی کارها با بازیکنان ما انجام می شود. مانند گرو؛ او در تمرینات با تمام توان خود تلاش می کند و هفته به هفته بهتر می شود. او بازی قبلی گل نزد اما دو پاس خوب ارسال کرد. الان نمی خواهم درباره آن صحبت کنم اما شاید در نشست بعدی درباره برخی اتفاقات صحبت کنم. من مانند یک پدر دست همه بازیکنان و گرو را می گیرم.
  • گرو امروز شرایط خوبی نداشت. او با من صحبت کرد و گفت احساس خوبی ندارد. زکی پور اگر کارت زرد نمی گرفت، گرو به زمین می آمد. ما باید به تیموری برای مسابقه بعدی زمان می دادیم. من در تمرین همیشه نگاه می کنم که چه کسی تلاش می کند. همه بازیکنان باید برای موقعیت خود بجنگند و همه بازیکنان مانند میلاد، فرشید و بقیه برای رسیدن به جایگاه خود بجنگند.
  • مشکل قرعه کشی شاید زرندی بود که به این شهر رفت(خنده). فصل قبل نیز گفتند شاید ما شانسی نداریم اما به جمع 4 تیم برتر رسیدیم. اگر تیمی که ذوب آهن را شکست داد، حفظ می شد ما فینالیست بودیم. من نگران الهلال و العین و دیگر تیم ها نیستم. ما زمان کافی داریم و تیم جدیدی می سازیم. وقتی بازیکنی به ما اضافه می شود، او باید سبک بازی ما را یاد بگیرد.همان چیزی که فصل گذشته نیز گفتم، ما با فوتبال خوب و پاس‌های خوب می توانیم در لیگ قهرمانان برنده باشیم.
  • از هواداران استقلال بابت حضورشان تشکر می کنم. همیشه از دیدن آنها خوشحال می شوم. زمانیکه ما به هواداران نیاز داریم، آنها پشت ما هستند و می خواهم از آنها برای قدرتی که به ما می دهند، تشکر کنم.
۱۰ ۵  
آی اسپورت
2018-11-29 20:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
رحیمی
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۳
از بس که این رسانه های بیشرف لنگی روزی 100 تا مطلب بر علیهش کار میکنن و تحت فشارش میذارن ولی کاری ندارن که گاومیش منشا هر بازی 90 دقیقه کامل واسه لنگ بازی میکنه بدون اینکه هیچ غلطی کنه. الان آخرین گل گاومیش منشا تو لیگ رو کی یادشه؟؟
کاج
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۲۰
همون گل سوم که منشا به الدحیل زد رو دیدی کیسه کش؟؟؟؟ همون می ارزه به کل ارکان نداشته کیسه . کمتر بخور همیشه بخور ولی نترسیا نمیذاریم هیچ وقت گشنه بمونی
۴
سامان
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۳
عمو شفر تیام و جبارف و یادت رفت بگی
۳
محسن
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۷
الان الاغهاي استقلالي همه از غار در ميان و زبونشون دو متر ميشه اما نميدونم چرا كيسه سه سال وقتي تو بحران هست و نتيجه نميگيره بلافاصله بعد از جلسه اي كه با وزارت ورزش و با پدر سلطاني فر ميزاره اونموقع شرايطش عالي ميشه خيلي عجيبه!!سال اول با منصوريان و دو سال هم با شفر!!يه حدسهايي ميشه زد كه يكيش اجازه ي دوپينگ به تيمي كه دو قدم نميتونه راه بره و تو هر بازي دقيقه ي پنجاه به بعد حتي نميتونن شورتشونو هم بكشن بالا ولي بعد جلسه با وزير و فدراسيون فوتبال همشون ميشن ارنولد!!ديگه اظهر من الشمس شده ولي نميدونم كي گندش در بياد البته گندش بازي با العين و اون شش به يكه در اومد يا بازي با السد و خوردن پنج گل
۸ ۱
.
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۲
الاغ پدرته
اخه کسری احمق بی شعور کاملا معلومه که اسمت رو عو کردی به محسن
برو پی کارت لنگی بدبخت
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر