فهرست
ارسلان: مددی بگوید مشکل استقلال چیست؟
ارسلان: مددی بگوید مشکل استقلال چیست؟

ارسلان: مددی بگوید مشکل استقلال چیست؟

آی اسپورت – امیر ارسلان مطهری پس از برتری یک بر صفر استقلال مقابل نساجی در هفته چهاردهم لیگ برتر اظهار داشت: نساجی تیم خوبی است اما مشکلات زیادی دارد که اطلاعی از آن ندارم. البته به دلیل بسته بازی کردن حریف، گلزنی برای ما سخت شده بود اما خدا را شکر توانستیم به یک گل برسیم و سه امتیازی که برای ما خیلی حیاتی بود، به دست آوریم. امیدوارم روند ما به همین شکل ادامه داشته باشد.

وی درباره گلایه بازیکنان استقلال از وضعیت این تیم توضیح داد: نمی‌دانم احمد مددی در این باشگاه چه کار می‌کند اما حداقل می‌تواند با بچه‌ها صحبت کرده و بگوید مشکل چیست؟ مدام به ما می‌گویند کارگزار فلان قدر کمک کرده اما چیزی ندیدیم. دیروز وقتی به هتل رفتیم به ما گفتند به دلیل هزینه غذا فقط می‌توانیم یک نوع غذا به شما بدهیم. غذاها را پرسی کرده و به ما دادند.

مهاجم تیم فوتبال استقلال اضافه کرد: صحبت کردن درباره این مسائل بچه‌گانه و مدرسه ای است اما به دلیل فشاری که به ما می‌آید آنها را می‌گوییم. انتظار داریم وقتی تیم برنده می‌شود مدیرعامل یک باشگاه بزرگ به نام استقلال به رختکن بیاید و به بچه‌ها خسته نباشید بگوید. این طرز رفتار اصلا درست نیست.

مطهری درباره اینکه مددی پنج دقیقه قبل از پایان بازی ورزشگاه آزادی را ترک کرده است، گفت: اصلا برای من مهم نیست که کجا هست یا نیست. مشکلی برای جریمه شدن ندارم اما آدم‌ها باید انتقادپذیر باشند. بازیکنان و مربیان استقلال از این وضعیت ناراحت هستند که باید در رسانه‌ها بگوییم. گفتیم این مسائل را درون خانواده حل کنیم اما مثل اینکه دوستان بحث درون خانوادگی را متوجه نمی‌شوند.

وی ادامه داد: استقلال اکنون در صدر جدول است. اگر می‌خواهید به این تیم کمک کنید، الان وقتش است نه اینکه در آینده بگویید نتیجه نگرفتید یا هر موضوع دیگری که نمی خواهم آن را باز کنم. بچه‌ها مشکلات را به اندازه کافی باز کردند اما اگر الان به تیم کمک نکنید، چه زمانی می‌خواهید این کار را انجام بدهید؟

مهاجم تیم استقلال درباره میزان دریافتی‌های‌شان در این فصل عنوان کرد: حدود 15 درصد قراردادم را از ابتدای فصل تا اینجا دریافت کرده‌ام و صحبت‌هایی بین ما با مدیران باشگاه درباره مسائل دیگر بوده است که نه من بلکه هر فرد دیگری هم نباید در رسانه‌ها درباره‌اش این بحث سکرت صحبت کند. برخلاف اظهار نظر هیات مدیره تاکنون 30 درصد نگرفته‌ام.

مطهری ادامه داد: البته با توجه به اینکه آدم دروغ‌گویی نیستم باید بگویم از سال گذشته طلب ندارم. برخی بازیکنان هم کمتر از 15 درصد بلکه 5 تا 10 درصد گرفته‌اند. اطمینان دارم این شرایط استقلال افتضاح بوده و زیبا نیست.

     
آی اسپورت
2021-02-05 21:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر