فهرست
شوخی با قائدی؛ همسرت اگر فوتبالی بود که ...
شوخی با قائدی؛ همسرت اگر فوتبالی بود که ...

شوخی با قائدی؛ همسرت اگر فوتبالی بود که ...

آی اسپورت - در شرایطی که جامعه فوتبال ایران برای بازی تیم ملی مقابل کامبوج و حضور بانوان در استادیوم آزادی لحظه شماری می‌کند مهدی قائدی با یک مصاحبه عجیب و غریب یک گل به خودی شیک زده است! او در مصاحبه‌ای درباره حضور زنان در ورزشگاه گفته: «اولاً که همسرم زیاد فوتبالی نیست. در ثانی تعارف که نداریم واقعیت امر این است که حجم فحاشی‌ها در ورزشگاه‌های ما خیلی زیاد است به همین خاطر اجازه نمی‌دهم همسرم در چنین فضایی راهی استادیوم شود. البته باز هم می‌گویم ایشان خیلی اهل فوتبال نیست.» او البته این مصاحبه را تکذیب کرده اما احتمالا به خاطر بازخوردهای بدی بوده که مصاحبه‌اش در فضای مجازی داشته وگرنه به نظر می‌رسد مصاحبه او جعلی و دروغ نیست. اولا این که او به همسرش اجازه نمی‌دهد به استادیوم برود یک تصمیم شخصی مربوط به او و همسرش است و به ما ربطی ندارد! اما دلیل مخالفت او با این موضوع خیلی جالب است. او می‌گوید به خاطر فحاشی‌ها در استادیوم است که اجازه نمی‌دهد همسرش به استادیوم برود و سوال از قائدی این است که آیا مطمئن است جو ورزشگاه با حضور زنان شبیه همان جوی است که فقط مردان در آن حضور دارند؟‌ آیا خود او رفتارش در کوچه و خیابان در کنار همسرش شبیه رفتارش در کنار دوستان و همبازیانش است؟ آیا او شوخی‌هایی را که با همبازیانش انجام می‌دهد در حضور همسرش هم تکرار می‌کند؟ پس چرا فکر می‌کند که آقایان در استادیوم مراعات حضور زنان را نمی‌کنند و همان رفتارها و شعارهای همیشگی را سر می‌دهند؟ البته قائدی در این مصاحبه یک جمله درست هم گفته و آن این است که همسرش فوتبالی نیست. قائدی قطعا در این باره درست گفته چرا که اگر همسر او کمی فوتبالی بود و اخبار فوتبال ایران را دنبال می‌کرد و از حاشیه‌های قائدی مطلع بود شاید اصلا این وصلت سر نمی‌گرفت!

۲۵ ۸  
آی اسپورت
2019-10-09 02:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
حرف حساب
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۰۴:۳۰
کسی که نصف شب مست و خراب با زن متاهل سوار ماشین شده و بدون داشتن گواهینامه رانندگی با سرعت غیرمجاز باعث تصادف و فوت احمدرضا شاکر بیگناه شده و بعد شاهدین را با پول خریده تا زیر اعتراف در صحنه تصادف بزنند و راننده را یک نفر دیگر معرفی کنند تجسم تمام پلیدی هایی ست که لازمه باشگاه خسروانی ست.
از این بیشتر از این باشگاه و بازیکن این باشگاه انتظاری نمیره
محسن
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۱۶:۰۵
زن متاهل؟!شاید شوهر آن زن هم مثل تو بیناموس و بی مسئولیت و بی چاک ودهن بوده،وگرنه قائدی را رها نمیکرد.پسرجان،فکر کن و نظر بده.چرند که بگی،چرند میشنوی
پدر محسن
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۱۶:۴۲
آری همینه که تو میگی:)))

حالا ببین حرفهات متوجه کی میشه
۳
محسن
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۰۹:۰۲
تکذیب کرد و گفت اصلا مصاحبه ای نکرده
۳
چرتپولیس
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۱۱:۲۰
اینم شد آدم آخه
۵ ۱
کیسه پاره پاره
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۱۳:۳۷
چیزم توچیزه خارت:))))
۵
رضا
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۱۲:۲۱
به چه حقی فکر میکنید میتونید بجای همسرتون تصمیم بگیرید یعنی چی اجازه نمیدم مگه کنیز گرفتی :/
.
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۱۳:۳۷
لابد اجازه میده همسرش نیمه شب سوار ماشین یه ادم مست و بدون گواهینامه بشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر