فهرست
لیگ قهرمانان اروپا؛ صعود پورتو و شالکه
لیگ قهرمانان اروپا؛ صعود پورتو و شالکه

لیگ قهرمانان اروپا؛ صعود پورتو و شالکه

آی اسپورت - در آخرین شب از مرحله گروهی لیگ قهرمانان در گروه چهارم، پورتو 3-2 گالاتاسرای را شکست داد و با اقتدار کامل صدرنشین شد. شالکه هم موفق به شکست 1-0 لوکوموتیو شد. در آخرین بازی های گروه دی مسابقات، گالاتاسرای در ترکیه میزبان پورتو بود. این مسابقه برای میزبان اهمیت زیادی داشت ولی یاران فاتح تریم در شکست دادن تیم پرتغالی ناکام ماندند. در این دیدار فلیپه در دقیقه 17 ابتدا پورتو را پیش انداخت، سپس در دقیقه 42 مارگا بود که توانست از روی نقطه پنالتی بازی را 2-0 کند.

اما گالا در دقیقه 46 توسط فقولی از روی نقطه پنالتی به گل رسید. ولی پورتو بار دیگر اختلاف را به دو رساند، الیویرا در دقیقه 57 گل پورتو را زد، دقیقه 65 گالا توسط دردیوک به گل دوم رسید و می توانست دو دقیقه بعد به گل تساوی هم برسد، اما این بار فقولی در گل کردن پنالتی ناکام بود. به این ترتیب پورتو با 16 امتیاز صدرنشین شد. گالا هم با وجود شکست، 4 امتیازی ماند و راهی لیگ اروپا شد.

در دیگر بازی این گروه، شالکه با گل دقیقه 91 شوف توانست 1-0 لوکوموتیو را شکست دهد تا با 11 امتیاز در رده دوم گروه قرار گیرد و به مرحله بعد برسد. لوکوموتیو با 3 امتیاز، از اروپا حذف شد.

     
آی اسپورت
2018-12-12 00:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر