فهرست
استقبال بوفون از بازگشت سوپرماریو به تیم ملی
استقبال بوفون از بازگشت سوپرماریو به تیم ملی

استقبال بوفون از بازگشت سوپرماریو به تیم ملی

آی اسپورت- کاپیتان تیم ملی فوتبال ایتالیا با بازگشت مهاجم پرحاشیه و جنجالی پیشین میلان به اردوی لاجوردی‌پوشان مشکلی ندارد. با وجود دردسرها و حواشی فراوانی که دوران بازیگری ماریو بالوتلی داشته و افت قابل توجه عملکرد او در دو فصل گذشته، جان لوئیجی بوفون می‌‌گوید این بازیکن 26 ساله می‌تواند به اردوی آتزوری برگردد به شرط آنکه روندی که از ابتدای این فصل در تیم نیس داشته را حفظ کند.

بالوتلی که تابستان امسال لیورپول را به مقصد نیس فرانسه ترک کرد، در سه بازی‌اش برای این تیم در لوشامپیونه پنج گل زده است. با این حال جامپیرو ونتورا، سرمربی تیم ملی ایتالیا او را برای دو بازی پیش روی آتزوری در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه دعوت نکرده است. بوفون  اما معتقد است که دوران حضور بالوتلی در تیم ملی ایتالیا به پایان نرسیده و او هنوز شانس دارد.

کاپیتان ایتالیا که تیمش امشب میزبان اسپانیا است، به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: بالوتلی این روزها وضعیت خوبی دارد و بازی‌های خوبی انجام می‌دهد. او اگر به همین روند به بازی‌هایش ادامه دهد، مثل همیشه جایی در تیم ملی خواهد داشت.

سنگربان یوونتوس در پاسخ به این سؤال به این سؤال مجری شبکه اسکای اسپورت که «سناتورها»ی تیم ملی ایتالیا بالوتلی را بعد از جنجال‌هایش در جام جهانی 2014 باز هم میان خود راه خواهند دارد، تأکید کرد: در رختکن تیم ما هیچ سناتور یا بازیکنانی که قدرت‌شان بیش از سایرین باشد، وجود ندارد. ما یک گروه هستیم. همه بازیکنانی که در رختکن هستند باید تا جای ممکن به هم‌تیمی‌های‌شان کمک کنند.

ایتالیا از ساعت 22:15 امشب در شرایطی در ورزشگاه یوونتوس تورین از اسپانیا در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی 2018 پذیرایی می‌کند که سه ماه پیش این تیم را در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 با نتیجه 2 بر صفر شکست داد.

بوفون با یادآوری آن بازی گفت: امیدوارم آن دستور‌العمل و فاکتورهایی که برای کسب پیروزی در پاریس رعایت کردیم را در این بازی هم مد نظر داشته باشیم. می‌خواهیم شجاعانه و با روحیه‌ای فداکارانه، ارزش‌مان را به همه نشان دهیم. باید غرور را کنار بگذاریم چون این یک اشتباه بزرگ است. پای دیداری در میان است که نتیجه‌‌اش تأثیر بسزایی در سرنوشت نهایی گروه خواهد داشت.

۱    
آی اسپورت
2016-10-06 19:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر