فهرست
داستان لغو حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی چه بود؟
داستان لغو حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی چه بود؟

داستان لغو حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی چه بود؟

آی اسپورت – قرار بود بازی تیم ملی ایران در برابر مراکش در یک نمایشگر بزرگ در ورزشگاه آزادی پخش شود و دوستداران تیم ملی به همراه خانواده‌شان این بازی را در ورزشگاه آزادی ببینند. اما این اتفاق رخ نداد! ناصر محمودی‌فرد مدیرعامل ورزشگاه آزادی در این باره توضیحاتی داده است:

همه چیز فراهم بود

ما تمام زیرساخت‌های لازم را برای خانواده‌ها جهت تماشای بازی ایران و مراکش از قبل فراهم کرده بودیم و حتی قرار بود این دیدار از طریق نمایشگر 30 در 40 متری در ورزشگاه آزادی پخش شود، اما به دلیل عدم صدور مجوزهای لازم از سوی متولیان امر و شورای تامین امنیت امکان برگزاری فراهم نشد. البته این که چرا شرایط فراهم نشد باید این پرسش را از متولیان امر سوال کنید نه از من مدیر ورزشگاه آزادی.

مجوز نهادهای امنیتی صادر نشد

برای پخش بازی ایران و مراکش در ورزشگاه آزادی و حضور خانواده‌ها برای تماشای این دیدار حتی با شورای شهر تهران، رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران و کمیسیون ورزشی در این شورا هماهنگی لازم انجام شده بود و تمام زیرساخت‌ها را برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی فراهم کرده بودیم و تا آخرین لحظه منتظر صدور مجوز از سوی دستگاههای امنیتی و استانداری تهران بودیم تا مجوز لازم را برای حضور خانواده‌ها صادر کنند، اما متاسفانه مجوز صادر نشد.

هنوز هم آمادگی داریم

ما هنوز هم در حال رایزنی با استانداری تهران و مسوولان امر در این زمینه هستیم تا ببینیم برای بازی ایران و اسپانیا امکان حضور خانواده‌ها برای تماشای این دیدار مجوز صادر می‌شود یا خیر؟ به هر صورت ما آمادگی لازم برای پخش این دیدار و حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی را داریم و منتظر اعلام قطعی از سوی شورای تامین امنیت و استانداری تهران هستیم.

خبر لغو را باید بقیه می‌دادند!

اطلاع رسانی بر عهده ما نبود و در این زمینه آمادگی داشتیم تا شرایط حضور خانواده‌ها را در ورزشگاه آزادی فراهم کنیم. حتی تا آخرین لحظه با وجود این که امکان حضور خانواده‌ها در بسیاری از اماکن فراهم شده بود، اما در خصوص آزادی تعیین تکلیف نشده بود که ما به خانواده‌ها اعلام کنیم امکان تماشای بازی ایران و مراکش را در ورزشگاه آزادی ندارند.

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-06-17 13:51:00
نظر دهید

۳ نظر
سهیلی
يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۲۵
"اطلاع رسانی بر عهده ما نبود و در این زمینه آمادگی داشتیم تا شرایط حضور خانواده‌ها را در ورزشگاه آزادی فراهم کنیم."
- وقتی مجوز ندارید چرا بلیت می فروشید؟؟؟ درثانی اطلاع رسانی اگر برعهده شما نیست پس برعهده چه کسی است؟ چرا فرافکنی می کنید آقای مدیر؟

"حتی تا آخرین لحظه با وجود این که امکان حضور خانواده‌ها در بسیاری از اماکن فراهم شده بود، اما در خصوص آزادی تعیین تکلیف نشده بود که ما به خانواده‌ها اعلام کنیم امکان تماشای بازی ایران و مراکش را در ورزشگاه آزادی ندارند"
- اگر تعیین تکلیف نشده بود حق دعوت به ورزشگاه را نداشتید.منبعد لطفا اول چاه را بکنید بعد منار را جابجا کنید!!!
۲ ۱
محسن
يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۳۳
من تعجب میکنم از هموطنانی که این وعده را شنیدند،اما تجزیه و تحلیل نکردند که چنین چیزی امکان ندارد!!! جمعی از طلاب،روحانیون،خانواده معظم شهدا،جانبازان،ایثارگران و سگ و خر و و و دلشان به درد میامد! و در شرایط تحریم از سوی دایی جان ناپلئون،تهیه داروی دل درد امکانپذیر نبود! برادر من، بنده در یک شهرستان زپرتی،اطراف اصفهان هستم دو هفته قبل یه شب یه جشنی برای کودکان در یک پارک بوده،بعد دو هفته،همین سگ و خرها که اسمشان را ردیف کردم یادشان امده که ای دل غافل،چطور ما بیانیه ندادیم و از کلمات وااصفا و وامصیبتا استفاده نکردیم!!! ماجرای ورزشگاه ازادی،خوراک مسموم و خوبی برای کیهان بود!!! که نشد.
۴
علی
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۲۲
خدا لعنتشون کنه . من با 2 تا پسرام با کلی شوق و ذوق بعد از تهیه بلیط اینترنتی رفتیم ورزشگاه که گفتند لغو شده . کلی حال بچه ها گرفته شد. نمیدونم اینا ازچرا با خوشحالی و نشاط مردم مخالفند .حالا اگه مراسم عذایی بود برای حضور مردم تو ورزشگاه فرش قرمز پهن میکردنند. فقط خدا لعنتشون کنه .در ضمن معلوم نیست تکلیف صدها میلیون پولی که از مردم گرفتند چی میشه؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر