فهرست
خداحافظی با مارک؛ بایرن مونیخ کابوس بارسلونا؟
خداحافظی با مارک؛ بایرن مونیخ کابوس بارسلونا؟

خداحافظی با مارک؛ بایرن مونیخ کابوس بارسلونا؟

آی اسپورت - تمدید قرارداد با مارک آندره تراشتگن، سنگربان باکیفیت و آلمانی بارسلونا تبدیل به یکی از مشکلات این باشگاه در ماه های اخیر شده و نشریه اسپورت امروز مدعی شد شرایط در این رابطه در باشگاه بارسلونا مساعد نیست و هنوز توافق قطعی بین طرفین برقرار نشده است.

چندی قبل همین نشریه اذعان داشت مارک آندره تراشتگن از شراط خود در نوکمپ راضی نبوده و احساس می کند به اندازه ای که در تیم موثر عمل کرده و در نتایج بارسا موثر است، مورد ستایش قرار نمی گیرد. اما اسپورت امروز خبر داد پای بایرن مونیخ در میان بوده و باشگاه پرافتخار آلمانی می خواهد برای جذب تراشتگن اقدام کند.

مانوئل نویر به زودی 34 ساله خواهد شد و اگرچه بایرن مونیخ چندی قبل الکساندر نوبل را به عنوان جانشین او در درازمدت جذب کرده، اما علاقمند به توافق با مارک آندره تراشتگن و خرید یکی از بهترین دروازه بان های فوتبال جهان برای سال های آتی است.

بارسلونا دستمزد سالانه 6.5 میلیون یورو را به مارک آندره تراشتگن پیشنهاد داده، اما هنوز توافقی حاصل نشده و روز به روز احتمال جدایی این دروازه بان افزایش می یابد. تراشتگن تا تابستان سال 2022 به بارسلونا قرارداد دارد، اما اگر توافق صورت نگیرد بارسا سال بعد چاره ای جز فروش او نخواهد داشت.

مارک آندره تراشتگن 27 ساله بعد از شش فصل حضور در بارسلونا به یکی از ارکان مهم رختکن این تیم تبدیل شده و در صورت پذیرش دستمزد 6.5 میلیون یورویی، تبدیل به یکی از گرانقیمت ترین بازیکنان باشگاه خواهد شد. با شیوع یروس کرونا، شرایط اقتصادی بارسلونا دشوار شده و پرداخت ارقامی سنگین تر برای آنها سخت خواهد بود، اما بلوگرانا امیدوار است مارک آندره تراشتگن با پذیرش این قرارداد، تا سال 2027 در نوکمپ باقی بماند. 

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-03-23 13:20:00
نظر دهید

۱ نظر
Mohammad
سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹، ۱۷:۵۲
مرسی از شما
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر