فهرست
وریا را نمی‌خواهند/ جانشینش هم مشخص شده!
وریا را نمی‌خواهند/ جانشینش هم مشخص شده!

وریا را نمی‌خواهند/ جانشینش هم مشخص شده!

آی اسپورت – گفته می‌شود که به دلیل انتقادات غیرمنتظره وریا غفوری از سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال، باشگاه قصد تمدید قرارداد او را ندارد و در پایان فصل غفوری از استقلال جدا خواهد شد. اما به نظر می‌رسد انتقاد از مدیرعامل استقلال، فقط بهانه‌ای برای نخواستن این مدافع ملی‌پوش است. در واقع آن چه که باعث شده تا احتمال جدایی وریا از استقلال قوت بگیرد، مصدومیت‌های متوالی و طولانی مدت او در این فصل است.

غفوری این فصل در دو مقطع مصدوم شد. او یک بار در هفته دهم آسیب دید و تا پایان نیم‌فصل نتوانست برای استقلال بازی کند. دومین مصدومیت او قبل از دربی بود و غفوری از هفته بیست و یکم تا امروز فقط 2 بار به طور کامل برای استقلال بازی کرده است. او دیروز در برابر تراکتورسازی هم در دقیقه 82 به میدان رفت! جالب این که وریا در این مدت برای تیم ملی هم 2 بازی کامل مقابل قطر و چین انجام داده و با مصدومیت به اردوی تیم استقلال بازگشته است.

همین مصدومیت‌های طولانی مدت و غیبت‌های بیش از حد او در بازی های این فصل استقلال باعث شده تا منصوریان امیدی به او برای فصل آینده نداشته باشد. شنیده شده منصوریان حتی جانشین غفوری را هم برای فصل بعد انتخاب کرده و او کسی نیست جز مهدی شیری که دو فصل در نفت زیر نظر منصوریان بازی کرد و در این فصل هم مدافع راست تیم پیکان بود. با توجه به شناختی که منصوریان از شیری دارد به نظر می‌رسد این انتقال بعد از پایان فصل انجام خواهد شد و با جدایی غفوری، مهدی شیری مدافع راست فصل بعد آبی‌ها خواهد بود.

۱۴ ۵  
آی اسپورت
2017-04-21 15:21:00
نظر دهید

۵ نظر
محسن
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۴۹
این یک قانون است که بازیکنان کیروش،فقط برای درمان و طی کردن مصدومیت،عضو باشگاه استقلال هستند.قبل از وریا غفوری،استاد خسرو حیدری،هاشم بیک زاده و امیرحسین صادقی این افتخار را داشتند تا ضمن به گند کشیدن وضعیت باشگاه در جدول،دین بی پایان خود را به کیروش به خوبی ادا کنند!!!(حکایت مرغی است که خانه ما دانه بخورد و خانه همسایه تخم بگذارد.)
فرهاد
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
تو به فكر تيم خودت باش لنگي.ما افتخار مي كنيم به تيم ملي خدمت كنيم
۹
احسان
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۷:۰۸
رامين با استقلال بست تموم شد.اي بميري برانكوي دلال كه بهترين بازيكن تيمو تقديم استقلال كردي
۷ ۲
ر
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۲۰
خخخخ با ارزوهات خوش باش کیسه کش و بدون برانکو حالا حالاها هست
۷
محمدعلی
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۸:۳۰
خودت بمیری‌... رامین رفت؟؟؟ اشکالی نداره.. بهش بگو درم پشت سرش ببنده. برانکو جای رامین یه الماس جوون رو آورد که سالها دفاع راست تیمو بیمه میکنه..تو هم برو کیست رو بکش دلاک جان
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر