فهرست
مسئول دفتر ویلموتس با لباس تیم ملی در تمرین چه می‌کرد؟
مسئول دفتر ویلموتس با لباس تیم ملی در تمرین چه می‌کرد؟

مسئول دفتر ویلموتس با لباس تیم ملی در تمرین چه می‌کرد؟

آی اسپورت - مهدی تاج در بخشی از مصاحبه شب گذشته‌اش به واکنش رسانه‌ها در خصوص حضور «سرژ بورلی» با عنوان بادیگارد در کنار مارک ویلموتس اشاره کرد و گفت: «رسانه‌ها به این آقا لقب بادیگار را دادند اما ایشان در واقع مسئول دفتر ویلموتس بود که از ما هم هیچ پولی دریافت نکرد.»

این توجیه تاج البته عذر بدتر از گناه است. گذشته از اینکه برخی رسانه‌های بلژیکی این شخص را با عنوان بادیگار ویلموتس معرفی کرده بودند سؤال اینجاست که بادیگارد، مسئول دفتر یا هر عنوان دیگری با یونیفرم و لباس رسمی تمرین تیم ملی فوتبال ایران در تمرین تیم ملی چه می‌کرد؟ به طور مثال اگر ویلموتس با خودش آشپز اختصاصی، راننده شخصی یا آرایشگر مخصوص خود را هم به ایران می‌آورد این افراد با لباس رسمی تیم ملی می‌توانستند مانند اعضای کادر فنی در تمرین تیم ملی فوتبال ایران حضور یابند؟ با این شرایط رئیس پیشین فدراسیون فوتبال از این رفتار غیر قابل توجیه و غیر حرفه‌ای همچنان دفاع می‌کند؟

ظاهرا هر روز ابعاد تازه‌ای از قرارداد و نحوه تاسف برانگیز تعامل فدراسیون فوتبال با سرمربی بلژیکی روشن می‌شود که بیش از پیش خشم و ناراحتی اهالی فوتبال را در پی دارد.

     
آی اسپورت
2020-06-06 21:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر