فهرست
ژاوی به نکونام: برای افتتاحیه لیگ بیا قطر!
ژاوی به نکونام: برای افتتاحیه لیگ بیا قطر!

ژاوی به نکونام: برای افتتاحیه لیگ بیا قطر!

آی اسپورت - بعد از پایان بازی پرسپولیس – السد و آنچه برای ژای در ورزشگاه آزادی اتفاق افتاد کاروان السد راهی هتل اسپیناس پالاس محل اقامت خود در تهران شدند. هنوز مدتی از حضور کاروان السد در هتل نگذشته بود که میهمان ویژه ژاوی از راه رسید و در لابی هتل به انتظار او نشست. جواد نکونام، کاپیتان سابق تیم ملی که سال‌ها سابقه بازی در لالیگا را دارد و به همین دلیل بارها با ستاره‌های اسپانیایی و غیراسپانیایی در لیگ اسپانیا روبرو شده بود با قرار قبلی برای دیدار با کاپیتان وداع کرده این تیم، در لابی هتل محل اقامت حضور یافت.

پس از حضور نکونام، ژاوی نیز از راه رسید و پس از خوش و بش گرمی که با نکونام داشت به همراه او راهی اتاق خود شد و در رابطه با مسائل مختلف فوتبال به صحبت پرداختند و از نکات آن می‌توان به آرزوی موفقیت ژاوی برای نکونام اشاره کرد. ژاوی برای کاپیتان سابق تیم ملی ایران آرزوی موفقیت و عنوان کرد امیدوار است تا روزی نکونام را به عنوان سرمربی تیم ملی ایران ببیند.

پس از آن نیز ژاوی درباره سال‌های آینده و برنامه‌های مختلف خود با نکو صحبت کرد. البته نکته قابل ذکر در این باره اینکه به احتمال فراوان، ژاوی هرناندز به مدت دو سال سرمربیگری تیم السد را برعهده خواهد گرفت. در پایان این دیدار نیز ستاره اسپانیایی از جواد نکونام دعوت کرد تا او با حضور در قطر ، به عنوان یکی از میهمانان ویژه به تماشای بازی افتتاحیه لیگ ستارگان قطر بنشیند.

۷ ۱  
آی اسپورت
2019-05-21 18:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرعباس
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۲۷
خدائیش نکونام تنها مایه آبرو و حیثیت برای کل فوتبال ایرانه باید خیلی قدر جواد نکونام رو بدونیم!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر