فهرست
امید، بمب نقل وانتقالات استقلال
امید، بمب نقل وانتقالات استقلال

امید، بمب نقل وانتقالات استقلال

آی اسپورت- جپاروف آمده. بمب نقل وانتقالاتی استقلالی‌هاست. این شور و شعف بعد از آمدن جپاروف و آندو خیلی آشناست. بوی بمب می‌آید. بوی باروت می‌آید. منصوریان خوشحال است. شبیه فاتحان ژست می‌گیرد. هواداران استقلال هم مجددا امیدوار شده‌اند. امیدوارند بازگشت پسر آبی و حضور مرد جام‌ها آغاز روزهای خوب باشد. هم می‌شود با نگاه به آینده امیدوار بود و هم می‌توان با نگاهی به گذشته نه چندان دور با نیم‌نگاهی به تمرینات امروز استقلال خیلی هم افسار امید را رها نکرد تا به‌جاهای دور و دراز برود. نگاهی به تمرین استقلال بیندازید. استیو جونز را ببینید. از ابتدای فصل اینطور نبود که شبیه اشیای شکسته یک گوشه بیفتد و کسی محلش هم نزارد. چندماه پیش با کلی سروصدا و با لقب بمب و سورپرایز به تهران آمد. مثل الان بیکار نبود قرار بود همه‌کاره یک تیم قهرمان شود. یک نگاه دیگر بیندازید. بختیار را می‌بینید. نه بختیار را نمی‌بینید. احتمالا در باشگاه است و دنبال رضایت‌نامه از این اتاق به آن اتاق می‌رود و این مدیر و آن مدیر را می‌بیند تا بگذارند برود. کاوه رضایی هم هست. همان که استقلال هر کاری کرد تا از چنگ پرسپولیس درش بیاورد. کاوه هست اما چشم منصوریان در ترکیه دنبال شهباززاده است. کاوه را نگاه می‌کند اما چشمش سجاد را می‌بیند! می‌توانید این‌ها را ببینید و خیلی امیدوار نباشید. اما چه کاری است. زندگی است و امید. پس می‌شود یکبار دیگر همه ته‌مانده‌های امید را جمع کرد و امیدوار بود که جپاروف و‌ آندو قرار است طرحی نو دراندازند. قرار است در انتهای فصل در کنار منصوریان قرار گرفته و یک سلفی فاتحانه بگیرند. امید می‌تواند بمب نقل وانتقالاتی استقلال باشد.

۱۱ ۷  
آی اسپورت
2017-01-15 14:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
K
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۱۴
میانگین سنی کیسه رفته بالای 30 سال ........ پادوانی (33 ساله) --- مگویان (32 ساله) --- خسرو حیدری (33 ساله) ---- وریا غفوری (30 ساله) ---- جباروف (35 ساله) ---- تیموریان (34 ساله) ----- جابر انصاری (30 ساله) ---- رحمتی (35 ساله)
برزو(گفتم نرو_محمد عليزاده)
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۳۵
شما لنگي ها حرص چي رو ميخوريد؟
خط هافبك بايد باتجربه باشه. ذوب اهن رو ببينيد. مبعلي، كرار و جباري و محرم و ...
تو ليگ ايران غير از فوروارد هيچ بازيكني دوندگي نداره كه بخواد جوون باشه يا پير.
تو ليگ ايران تجربه مهم تره مخصوصاً خط هافبك
۶
رضا
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۲۱
قبل شروع فصل که خیلی خوشحال بودین یادتونه؟ همون موقع هم گفتیم خوب الان دیگه خریداتونو کردید؟ الان دیگه مشکلی نیست؟ دیگه بهونه ندارید؟ ولی وقتی فصل شروع شد کلا بهونه آوردید.
خوب حالا چی؟ الان دیگه اوکیین؟ خریداتونو کردین؟ بمباتونو ترکوندین؟ دیگه بهونه ای نیست؟ ببینیمو تعریف کنیم
۶
برزو(گفتم نرو_محمد عليزاده)
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۵۸
ما هيچوقت بهانه نمياورديم.
تفاوت اصلي يه آبي دل و لنگي همينجاست.
مث شما نتيجه نگرفتنمون رو به زمين و زمان ربط نميديم. كمااينكه بعضي اعضاي هيئت مديره اعتراف كردند افشارزاده لنگي بود و از عمد تيشه به ريشه ي استقلال زد. موقع نقل و انتقالات اول فصل هم وزير فقط واسه استقلال پيغام و پسغام ميفرستاد.
همه ي رسانه ها و وزارتخانه و.. زورشونو زدن تا حاج اقا فتح الله زاده ديگه مديرعامل نشه.
اينا اتفاقي نيست.
۴
K
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۱۵
اس دق لال 9 بازیکن بالای 30 سال داره ..... اما پرسپولیس فقط سید جلال حسینی رو داره
موراتا
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۱۳
از آندو بعیده آبی واسه استقلال گرم بشه
۴
واقعگرا
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
اگر با جوانان کار می کردند. فصل آینده صد در صد مدعی قهرمانی بودند. با این همه بازیکن مسن در برابر السد بازنده و در لیگ نهایتا چهارم یا پنجم می شوند. و فصل بعد تازه اول خط هستند. سرمربیگری استقلال واقعا برای منصوریان زود بود.
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر