فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ شماره هشت برای سامان
صبحانه با آی اسپورت/ شماره هشت برای سامان

صبحانه با آی اسپورت/ شماره هشت برای سامان

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره جدیدترین لژیونر فوتبال کشورمان شروع کنیم. ، رحیم زهیوی که به تازگی با قراردادی یک سال و نیمه به الشحانیه پبوسته از دیروز در تمرینات این تیم شرکت کرد.الشحانیه این هفته باید به مصاف تیم انتهای جدولی المعیذر برود و امیدوار است با خریدهای جدید خود از وضع کنونی رها شود.

شماره 8 به نریمان جهان رسید

پس ازجدایی احمد نورالهی شماره 8 پرسپولیس خالی مانده بود و برهمین اساس سامان نریمان جهان خواهان پوشیدن این پیراهن شد.شماره 8 یکی ازشماره های مشهورو پرطرفدارپرسپولیس است که درگذشته برتن حسین کلانی، ناصرمحمد خانی، مرتضی کرمانی مقدم، مجتبی محرمی، علی انصاریان، علی کریمی ... و احمد نورالهی رفته و حالا سامان نریمان جهان قراراست آن را بپوشد.

دلیل خداحافظی ترکی

محسن ترکی دراقدامی عجیب و حین برگزاری کلاس داوری درجزیره کیش برای همیشه ازداوری خداحافظی کرد تا خیلی ها را غافلگیرکند! رادنیوز درباره این موضوع نوشته: احتمالا محسن ترکی به عنوان جانشین فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال خواهد شد. حال باید منتظرماند و دید درادامه این اتفاق می افتد یا نه؟

اخراج عکاس تیم لیگ برتری به جرم خبر دادن به رسانه ها

باشگاه مطرح لیگ برتری دو عکاس را در اختیار داشت اما اخیرا یکی از این عکاسان از کار خود برکنار شده است. دلیل برکناری این عکاس این بوده که وی عکس و خبری را به برخی از رسانه ها داده و از آنجایی که نباید این اتفاق رخ می داده به همین دلیل از کار خود برکنار شد.در چند وقت گذشته بعضی از کارمندان باشگاه هم به دلیل ارتباط با رسانه ها از کار برکنار شده اند.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-07 07:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر