فهرست
تایید خداداد؛ حرف‌های طارمی درست است
تایید خداداد؛ حرف‌های طارمی درست است

تایید خداداد؛ حرف‌های طارمی درست است

آی اسپورت – مهدی طارمی شب گذشته در مصاحبه با برنامه 90 و مورد داستان پولی که از حسین هدایتی گرفته است بارها خداداد عزیزی را شاهد گرفت. او البته از مهدی هاشمی نسب و هادی طباطبایی هم به عنوان شاهد نام برد و حرفهایش را زد. حالا خداداد عزیزی هم در گفتگو با تسنیم حرف‌های طارمی را تائید کرده است.

هدایتی گفت طارمی را راضی کن بماند

آن شب هم که ما آنجا بودیم با تماس یکی از دوستان‌مان که رستوران دارد، فکر می‌کنم با مهدی هاشمی‌نسب از جام ستارگان به آنجا رفتیم. در آن رستوران آقای هدایتی حضور داشت و مهدی طارمی هم بعداً به آنجا آمد. آن دوست‌مان که پرسپولیسی است، خیلی در تب و تاب راضی کردن طارمی برای ماندن در پرسپولیس و منصرف کردن او برای رفتن به ترکیه بود. از ما خواست که با مهدی طارمی صحبت کنیم و من گفتم با مهدی هاشمی‌نسب خصوصی با او صحبت می‌کنیم، اما یک دفعه دیدیم هفت هشت نفر دیگر هم آمدند. هدایتی به ما گفت که شما صحبت کن که طارمی بماند و من به هدایتی گفتم به شرط اینکه به او پول بدهید، با او صحبت می‌کنم. گفتم اگر پول ندهید که به درد نمی‌خورد.

گفتم نصف پولش را همین الان بدهید

من به هدایتی گفتم مهدی طارمی به ترکیه می‌رود که پول بگیرد که طارمی هم گفت همین‌طور است. به هدایتی گفتم چون او برای پول می‌رود، هر چقدر پول که می‌خواهید به او بدهید، ۵۰ درصدش را همین الان بدهید و من بگویم مهدی طارمی قراردادش را امضا کند. هدایتی گفت الان که نمی‌شود و من این پول را فردا می‌دهم. مهدی برود قراردادش را امضا کند و من هم پول را می‌دهم. گفتم آقای هدایتی این‌طور نمی‌شود که فقط حرف زد، پول بدهید تا طارمی هم امضا کند و او گفت، آقای عزیزی شما من را نمی‌شناسید؟ من از این حرف‌ها می‌زنم؟ گفتم من از شما شناخت دارم، اما مدیران و برخی افراد آنقدر خراب کرده‌اند که دیگر نمی‌شود روی حرف کسی حساب کرد و من که ۲۰، ۲۵ سال از مهدی طارمی بزرگ‌تر هستم، کسی را در این فوتبال قبول ندارم. گفتم اگر من را واسطه صحبت کردن با طارمی کرده‌اید، نصف پول او را پرداخت کنید یا چک ضمانت‌دار بدهید تا امضا کند. وقتی این صحبت‌ها انجام شد، جلوی آقای هدایتی گفتم آقای مهدی طارمی، وضع مالی شما خوب است؟ گفت نه، گفتم آیا پدر و مادر پولدار دارید؟ گفت نه. گفتم آقای هدایتی این بازیکن مشکل مالی دارد، بهترین بازیکن تیم پرسپولیس است، آقای گل لیگ شده و پول بدهید تا بماند. گفتم پول او را برای وضعیت مالی خودش، پدر و مادرش و اصلاً به خاطر هنری که دارد، پرداخت کنید. اگر شما نمی‌دهید، ترکیه این پول را به او می‌دهد و گفتم اگر جایی او را نمی‌خواست، پول هم نمی‌دادید مشکلی نداشت، اما الان ترک‌ها به او پول می‌دهند و برای ماندنش باید پول بدهید.

به طارمی گفتم خودت می‌دانی

پس از صحبت‌های من آقای هدایتی گفت که پول مهدی طارمی را می‌دهد و من به مهدی طارمی گفتم، خودت می‌دانی که چه تصمیمی بگیری. حتی گفتم آقای هدایتی اگر فردا صبح هم نصف پولی که می‌گویید را به طارمی بدهید، من او را فردا برای امضای قرارداد می‌آوردم. گفتم اگر می‌گویید یک میلیارد، ۵۰۰ میلیون را بدهید یا اگر می‌گویید دو میلیارد، یک میلیارد آن را پرداخت کنید. گفتم حسین هدایتی کسی بوده که همیشه به پرسپولیس کمک می‌کنند و همه این را می‌دانند، اما اینکه بگوییم امضا کند و بعداً پول بدهید را قبول ندارم. گفتم من نیستم که باید قرارداد را امضا کند، مهدی طارمی است. با حرف هم پولی تهیه نمی‌شود و اگر می‌توانید سند، چک ضمانت‌دار یا چیزی بدهید. گفتم حتی کسی چک معمولی هم قبول نمی‌کند و اینکه بعداً پول داده شود، مورد قبول نیست. من تا همین جا می‌دانم و از اینکه بعداً هدایتی پولی به طارمی داده یا آنها تماس یا چیزی با هم داشته‌اند، بی خبرم.

۴ ۷  
آی اسپورت
2018-01-23 11:19:00
نظر دهید

۷ نظر
اسمال
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۴۱
این چند درصد حرفای طارمی رو تایید میکنه؟بس کنید،یه روز خطی یکیو حمایت میکنین یه روز خطی میکوبین .
بهزاد
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۵۳
آقا حق داره. مگه چند سال رو بورسه طارمی؟ همین هوادارایی که برا بودن و نبودنش دارن خودشونو جر میدن چند سال دیگه میگن مهدی طارمی زندست یا مرده؟ حق داره تا وقتی میخوانش پول دربیاره. الان کدوم یکی از هوادارای پرسپولیس حال مجتبی محرمی رو میپرسن؟ مگه خودشو برا پرسپولیس فدا نکرد الان چی داره؟ اصلا کجاست؟ فقط به فکر خودمون نباشیم.
۹
حسین آبی
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۳۴
علیرضا
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۵۶
بابا تمومش کنید این بحثو معلومه پول گرفته و عاشق هوادارا هم نبوده و الانم دنباله پوله
آب میره باریکشو پیدا می کنه!
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۱۳
http://isport.ir/fa/content/a24683c95d61چه رفتن و بعدشم برگشتن طارمی فقط واسه پول بوده نه اروپا و بعدشم هوادارا و جام!!
خدا در و تخته رو ( باشگاه و بازیکن) رو خوب واسه هم جور کرده بوده!!
جعل و دزدی و زیرمیزی و سند سازی و ...یکی از یکی کاردرست تر!
آب میره باریکشو پیدا می کنه!
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۱۳
http://isport.ir/fa/content/a24683c95d61چه رفتن و بعدشم برگشتن طارمی فقط واسه پول بوده نه اروپا و بعدشم هوادارا و جام!!
خدا در و تخته رو ( باشگاه و بازیکن) رو خوب واسه هم جور کرده بوده!!
جعل و دزدی و زیرمیزی و سند سازی و ...یکی از یکی کاردرست تر!
سجاد
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۱۸
بله این حرفا قبل از رفتن ترکیه درست بوده نه اینکه بعدش با اون کارایی که کرده بیاد دوباره پولش رو بگیره و همه چی از اول شروع بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر