فهرست
آنالیز تصویری/ اشتباهات تکراری امید
آنالیز تصویری/ اشتباهات تکراری امید

آنالیز تصویری/ اشتباهات تکراری امید

آی اسپورت – گذشته از اشکالات فنی و تاکتیکی که در تیم استقلال وجود دارد، شاگردان منصوریان در طول نیم‌فصل اشتباهات فردی زیادی انجام دادند که گاهی این اشتباهات منجر به گل خوردن و باخت این تیم شد. رخ دادن اشتباه از سوی بازیکنان جوان‌تر مثل میلاد زکی‎پور، مجید حسینی و حتی یعقوب کریمی اجتناب ناپذیر است اما وقتی بازیکنی مثل امید ابراهیمی به طور مکرر دچار اشتباهات ویرانگر می‌شود باید به دنبال دلیل و راه چاره بود.

ابراهیمی که دیروز بازوبند کاپیتانی استقلال را در غیاب سیدمهدی رحمتی بر بازو بست، مقابل سپاهان یکی دو اشتباه داشت. او البته یکی از خوب‌های استقلال بود اما اشتباهی را که او انجام داد، پیش از این چند بار دیگر در نیم‌فصل اول از او شاهد بودیم. در تصاویر زیر تمام اشتباهات مشابه ابراهیمی را که منجر به گل خوردن و یا ایجاد موقعیت خطرناک برای حریفان استقلال شده است مرور می‌کنیم:

 

 

۱ / ۴

بازی با سپاهان: ابراهیمی در زمین خودی و رو به دروازه خودی صاحب توپ می‌شود اما توپ را گم می‌کند و طالب ریکانی صاحب توپ می‌شود. این اشتباه در ادامه منجر به موقعیتی خطرناک برای سپاهان می‌شود اما با خوش‌شانسی امید و واکنش حسینی گل نمی‌شود.

 

۱ / ۴

بازی با ذوب‌آهن: ابراهیمی پاس هافبک‌های ذوب‌آهن را قطع می‌کند اما باز هم توپ را گم می‌کند تا محمدرضا حسینی توپ را از او بقاپد و روی دروازه استقلال سانتر کند. این توپ در ادامه به گل ذوب‌آهن منجر شد تا استقلال در ادامه برای حفظ پیروزی فشار سنگینی را از تیم میهمان تحمل کند.

 

۱ / ۴

بازی با گسترش فولاد: در حالی که استقلال با دو گل از میهمانش پیش افتاده بود، ابراهیمی در یک‌سوم دفاعی استقلال صاحب توپ شد اما باز هم در مقابل پریرا توپ را از دست داد تا این مهاجم برزیلی دروازه استتقلال را باز کند و اختلاف را به حداقل برساند. در ادامه گسترش یک گل دیگر هم زد تا پیروزی 2-0 استقلال تبدیل به تساوی 2-2 خانگی شود.

۲    
آی اسپورت
2016-12-26 16:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر