فهرست
حاشیه آنلاین از آزادی؛ عادل تشویق شد
حاشیه آنلاین از آزادی؛ عادل تشویق شد

حاشیه آنلاین از آزادی؛ عادل تشویق شد

آی اسپورت - کمتر از یک ساعت و ۳۰ دقیقه دیگر به آغاز دیدار پرسپولیس و السد قطر باقیمانده این در حالی است که بسیاری از هواداران همچنان پشت‌ درهای ورزشگاه منتظر ورود به سکوها هستند و بعضی از هواداران با باز شدن درها هجوم آوردند و توانستند به زور وارد سکوها شوند.

* نیروی انتظامی با بعضی از هواداران در حین ورود به سکوها درگیر شد.

* تعداد خبرنگار که برای پوشش خبری در جایگاه ویژه مستقر بودند با توجه به اینکه در حال عکس گرفتن و تهیه خبر بودن با برخورد زشت نیروی انتظامی مواجه شدند.

* از چهره‌های معروف مهمانان این دیدار می‌توان به حضور سیروان، زانیار خسروی و محسن ابراهیم‌زاده خواننده‌های پاپ کشورمان اشاره کرد که به ورزشگاه آزادی آمدند تا این دیدار را از نزدیک تماشا کنند.

* محمد نصرتی مدافع سال های دور پرسپولیس قصد ورود به ورزشگاه را داشت که به او اجازه حضور در ورزشگاه را نمی‌دادند.

* زمانی که بلندگو ورزشگاه آزادی نام عادل فردوسی‌پور را به عنوان گزارشگر دیدار پرسپولیس و السد را معرفی کرد با تشویق هواداران مواجه شد و تماشاگران حاضر در ورزشگاه عادل فردوسی‌پور را تشویق کردند.

* بسیاری از هواداران به زور از درهای طبقه دوم عبور کرده و قصد ورود به طبقه بالای ورزشگاه آزادی را دارند این اتفاق باعث شد تا ازدحام عجیبی در ورودی ورزشگاه به وجود بیاید.

* بعضی از هواداران که بلیت در دست دارند نتوانستند به سکوها وارد شوند که این اتفاق باعث شد تا صدای اعتراض هواداران بلند شود.

فارس

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-10-23 17:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۳۳
هواداران پرسپولیس بخصوص نوجوانان بسیار هیجانی و خوشحال هستند و الان هرکیو بلندگو بگه تشویق می کنند پس زیاد جدی نگیرید. اونم بخش کوچیکی از هواداران بودند نه همه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر