فهرست
دکه آنلاین: باشو، قربانی کوچک
دکه آنلاین: باشو، قربانی کوچک

دکه آنلاین: باشو، قربانی کوچک

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی ماجرای اتفاقاتی است که برای مهدی قائدی رخ داده و این روزنامه با تیتر باشو، قربانی کوچک به این موضوع پرداخته. پیشنهاد یک میلیون دلاری الغرافه برای طارمی تیتر دیگری است که روی جلد خبر ورزشی به چشم می خورد. سوشا مکانی بعد از مشخص شدن قیمت شلوار جدیدش! گفته لباس پوشیدنش به کسی مربوط نیست. بیرانوند هم گفته جلوی صنعت نفت پشتک زده تا به همبازیانش روحیه دهد.

 

خبر ورزشی 3 دی
خبر ورزشی 3 دی

قائدی عکس یک روزنامه گل هم هست. این روزنامه نوشته اطرافیان قائدی اتفاقی که برای او رخ داده را از چشم یک فرد خاص می بینند و گویا پای یک بازیکن استقلال در میان است. مهدی طارمی برنامه ای برای رفتن به لیگ قطر ندارد. یلدای دردسرساز با منصوریان هم تیتر دیگر این روزنامه است.

 

روزنامه گل 3 دی
روزنامه گل 3 دی

پیروزی با اشاره به بازی امروز پرسپولیس در لیگ برتر از برانکو و شاگردانش خواسته که دیگر به هیچ تیمی رحم نکنند و قهرمانی شان را تکرار کنند. این روزنامه به حضور افشین پیروانی به جای محمود خوردبین هم اشاره کرده. اتفاقی که برای قائدی رخ داده و باعث حمایت همه جانبه از او شده با موضع گیری پیروزی مواجه شده و این روزنام از اینکه چرا این حمایت ها زمان پیام صادقیان و سوشا مکانی صورت گرفت ابراز ناراحتی کرده است.

پیروزی 3 دی
پیروزی 3 دی

 پیروزی بارسا در ال کلاسیکو عکس و تیتر یک همشهری ورزشی است. این روزنامه با انتشار دو عکس از مسی و رونالدو با تیتر یکی بود، یکی نبود به این بازی پرداخته است.

 

همشهری ورزشی 3 دی
همشهری ورزشی 3 دی

۱    
آی اسپورت
2017-12-24 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر