فهرست
جوردی آلبا: به کومان تردید نداشتیم
جوردی آلبا: به کومان تردید نداشتیم

جوردی آلبا: به کومان تردید نداشتیم

آی اسپورت - بارسلونا سه هفته پیش در زمین سویا با دو گل شکست خورد تا کار صعودش به فینال کوپا دل ری بسیار دشوار شود اما شب گذشته در نوکمپ با ارائه یک بازی هماهنگ و دیدنی 3-0 پیروز شد و ماموریتش را به سرانجام رساند.

عثمان دمبله در دقیقه 12 گل اول را زد و جرارد پیکه دقیقه 94 با ضربه سر توانست گل مساوی را بزند تا کار به وقت های اضافه کشیده شود. در نهایت مارتین برایثویت بود که با ضربه سری دیگر، گل سوم را زد و بارسا را به فینال رساند.

در این بازی جوردی آلبا یکی از ستاره های بارسا بود و یک ضربه استثنایی او با بدشانسی به تیر خورد. او دقیقه 95 هم به برایثویت پاس گل داد.

آلبا در پایان بازی گفت:« امشب نشان دادیم که ما یک تیم متحد هستیم. به جبران ایمان داشتیم و مزد همین اطمینان به خودمان را گرفتیم. برابر گرانادا در یک چهارم نهایی، من در دقیقه پایانی با گلی که زدم کار را به وقت اضافه کشاندم و امشب نوبت به جرارد پیکه بود تا گلی تعیین کننده بزند. ثابت کردیم که در اوج مشکلات هم می توان با اتحاد نتیجه گرفت. حالا به فینال رفته ایم و باید قهرمان شویم.»

آلبا ادامه داد:« رونالد کومان؟ هرگز به توانایی های مربی مان تردید نداشتیم. او همیشه برای حمایت از بازیکنان آماده است و ما هم متقابلا به او اطمینان داریم. معتقدم او تا به اینجا کار بزرگی انجام داده است.»

احتمال کامبک در برابر پی اس جی(بارسا بازی رفت را در نوکمپ 1-4 باخته):« در لیگ قهرمانان کار خیلی سختی داریم ولی در پاریس تا آخرین ثانیه می جنگیم. می خواهیم یک نمایش خوب ارائه دهیم.»

     
آی اسپورت
2021-03-04 17:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر