فهرست
ایران ۰-۲ میانمار؛ صدرنشینی دردسرساز امیدها
ایران ۰-۲ میانمار؛ صدرنشینی دردسرساز امیدها

ایران ۰-۲ میانمار؛ صدرنشینی دردسرساز امیدها

آی اسپورت – امیدهای ایران در آخرین بازی مرحله گروهی خود امروز در یک بازی انتقادآمیز ۲-۰ مغلوب تیم میانمار شدند. البته به نظر می‌رسید این باخت، مصلحتی بوده و برای فرار از صدرنشینی در گروه رقم خورده است اما شاگردان کرانچار با وجود این باخت مصلحت‌آمیز به هدف خود نرسیدند و با باخت ۳-۰ عربستان در بازی همزمان مقابل کره شمالی، در گروه خود صدرنشین شدند.

در پایان مسابقات این گروه هر ۴تیم ۴امتیازی شدند و ایران با تفاضل گل بهتر نسبت به دیگر تیم‌ها در رده اول ایستاد، کره شمالی به دلیل گل زده بیشتر از عربستان دوم شد و عربستان به عنوان یکی از تیم‌های سوم گروه‌ها به مرحله بعد صعود کرد. با این نتایج، در مرحله بعد عربستان به مصاف ویتنام خواهد رفت و ایران مقابل تیم دوم گروه E یعنی یکی از 3 تیم مالزی، کره جنوبی و قرقیزستان قرار خواهد گرفت.

۱ ۸  
آی اسپورت
2018-08-20 15:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
رضا
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۴۵
اقای استیلی گفت میخوایم دوم بشیم واقعا با این مغزی که اقای استیلی داره باید بره سرمربی رئال یا حداقل مدیر رئال میشد .یه مشت نابغه رفتن اونجا به هزار زور میبازن که بازم اول بشن .یعنی دیگه نمیدونم چی بگم .
۷
بغداد بونجاح
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۴۷
اینم همشهری برانکو هست.کلا اینها گند زدن به فوتبال ایران.اخه احمق این چطور برنامه ریزی بود.
محمدعلی
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۰
ننگ اور ترین نتیجه تاریخ فوتبال ایران با اختلاف زیاد نسبت به تمام باختهای تاریخ فوتبال ایران خجالت اورترین ننگین ترین باخت در تاریخ ورزش واقعا وطن فروش تر از این افرادی که در تیم امید فعالیت میکنن نداریم ای کاش مملکت درستی داشتیم میشد با این افراد برخورد کرد ولی افسوس که فساد گسترده باعث این افسار گسیختگی شده امروز ابروی ایران بطور کامل در فوتبال رفت هرچه اعتبار در فوتبال جمع کرده بودیم به باد فنا رفت این تیم در بازی بعدی صددرصد با نتیجه ای بد خواهد باخت و حذف خواهد شد و این عوامل وطن فروش بیغیرت استیلی بختیارزاده شاهرودی با کمال وقاحت بی شرمی و بیشرفی خواهند‌گفت ما برای اماده سازی المپیک در این مسابقات شرکت کردیم اما انچه کاملا روشن است این تیم هرگز و هرگز توان صعود به المپیک را ندارد و میتوان گفت این تیم یک مسابقه در انتخابی المپیک هم پیروز نخواهد شد حتی در برابر ضعیف ترین تیم اسیا کرانچار نشون داد و ثابت کرد یک مربی کار بلد نیست این مصیبت بزرگ بخاطر بی لیاقتی تاج و کفاشیان و عوامل فدراسیون رقم خورد به امید روزی که حافظه تاریخی مردم کوتاه مدت نباشد و خیانت این افراد در یادها بماند
...
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۷
کثیف ترین بازی بود که تا به حال دیده بودم!
بسیار عالی فرمودی ، از یادها نخواهد رفت
امید به برخورد با عواملش هم نیست متاسفانه
#باید_خون_گریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_ح_غ_باشد!
۳
!!!
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۲۱
اگه من جای ای اسپورت بودم این سوال را کار می کردم :

کاربران عزیز شما بنویسید : چرا اینقدر بزدل هستيم كه از ترس رويارويى با ازبكستان اين بازى ناجوانمردانه را انجام داديم؟؟
۸
....
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۴
کجا هستند منتقدان مغرض کیروش و عاشقان دلسوخته برانکو و کرانچار.اینها فکر کردن عربستان میاد و به برنامه ریزی مسخره کرانچار میبازه و میشه حریف کره جنوبی.حال آدم از این حماقت به هم میخوره.اونوقت به باخت ایران روبروی عراق اونهم ده نفره و اونهم تو پنالتی و با ناداوری را به باد انتقاد میگیرن.
۵
علیرضا
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
انصافا تفکر مربیان خیلی بزرگ و حرفه ای مانند کیروش که فقط برد و برد و برد رو به بازیکنانش القا می کنه و در بدینانه ترین حالت ممکن تساوی حاصل میشه رو با مربیانی مانند کرانچار و استیلی چطور میشه مقایسه کرد!؟ آخه ملعون ها آدم با این باخت های مصلحتی حیثیت فوتبال ملی ایران رو به بهای صدرنشین نشدن کذایی خدشه دار می کنه؟ آیا این نوع نگاه باعث تلقین حس ترس به بازیکنان جوان تیم ملی در دیدار حذفی پیش رو نمیشه؟ این چه جور هدایته روحی و روانی تیمه آخه؟
۴
...
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۷
کثیف ترین بازی بود که تا به حال دیده بودم!
بسیار عالی فرمودی ، از یادها نخواهد رفت
امید به برخورد با عواملش هم نیست متاسفانه
#باید_خون_گریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_ح_غ_باشد!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر