فهرست
دیسلایک؛ رفتار حاشیه ای رامین
دیسلایک؛ رفتار حاشیه ای رامین

دیسلایک؛ رفتار حاشیه ای رامین

آی اسپورت –  در روز بازی با مراکش یک چیز به چشم می آمد. غر غر های رامین رضاییان . او هم با بازیکنان رقیب درگیر شد و جو بدی در زمین به راه افتاد. هم با بیرانوند، هم با چند هم تیمی دیگر. رامین حتی در اردوهای تیم هم عادت به شوخی کردن هایی دارد که واژه هایش گاهی باعث دلخوری هم تیمی هایش می شود. مسیری که او در فوتبالش می رود، اگر مراقبش نباشد، ممکن است به نیکبخت واحدی شدن در این فوتبال بیانجامد. شاید او باید کمی بیشتر به فوتبالش تمرکز کند و دست از این همه غر زدن های بی دلیل بردارد.

 

خبرآنلاین

 

۳۲ ۶  
آی اسپورت
2018-06-17 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
آرش
يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۸:۴۵
شما نگران نباش....ایشون آینه تمام نمای سرمربی محترم تیم ملی هستن..
**
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۰۰
عجب!!به نظرت مربی که جلو چشمش با لگد بزنن زیر در و دستگاه تیم ملی و مثل ببو گلابی نگاه کنه و جرات نکنه از روی ضعفش بهش تو بگه ایینه ی تمام نمای چیه و کیه؟!!احمق خان جام جهانیه و ذره ذره فرصت طلبی حالا شما مقاوم هستید و چند تا چند گل رو تو حلقتون جلو السد و الهلال تحمل میکنید و سر پا هستید ولی بقیه مثل شما نیستن.پهلوووووون
۱
BAYERN
يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۳۵
تمارض خنده دار، بازی خشن، دعوا با هم تیمی، غر زدن سر بازیکن حریف و اعتراض به داور. چهره ی بدی را از خودش به نمایش گذاشت. خصوصا که بعد عکس های با کت و شلوار آبی خاطر خواه های زیادی هم پیدا کرده بود.
Me
يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۳۸
مشکل شخصیتیش از همون ژست های مضحکش جلوی دوربین کاملا مشخصه،حتی با جهانبخش درگیری لفظی پیدا کرد که جهانبخش ادامه نداد وگرنه یه آبروریزی دیگه رو شاهد میشدیم،اون تمارض خنده دارش که سوژه خنده خارجیا شده ،کلا تنها باگ تیم ملی هست ،حیفِ وریا!!
Hosein
يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۴۴
این کلا معلوم نیست با خودش چند چنده
چقدم ضعیف بازی کرد
.
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۰۰
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر