فهرست
شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر از کریمی!
شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر از کریمی!

شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر از کریمی!

آی اسپورت – علی کریمی در تازه ترین پست‌های اینستاگرامی‌اش ضمن حمله دوباره به مهدی تاج و دوستانش مدعی شده بابت پست‌هایی که در مورد مسعود شجاعی و احسان حاج صفی و هم چنین مقبره کورش گذاشته با شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان! مواجه شده است. علی کریمی خطاب به مهدی تاج گفته اگر قرار به شکایت و این حرف‌ها بود یک پی‌ام بدهید من خودم را می‌رسانم ...کریمی این روزها در فضای مجازی به شدت علیه مهدی تاج فعالیت و از عملکرد او انتقاد می‌کند.

۲۰ ۱۷  
آی اسپورت
2018-02-05 16:36:00
نظر دهید

۱۷ نظر
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۴۹
آی اسپورت دهنتو ببند . همین دیروز بود که ضد علی کریمی مطلب گذاشتی. علی کریمی یعنی مردم ، پس وقتی با کریمی نباشی یعنی با مردم نیستی . به پشتوانه شما شرف فروش هاست که الان به خاطر حمایت علی کریمی از مسعود شجاعی و کوروش ازش شکایت کردن . هم شما دلگرمی اونایید هم اونا پشتوانه شما!!
Mn
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۵۸
ستاد بره قهوه ایه شو بخوره بدون شرافت های مفت خور
حق با علیست
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۱۸
طرف پول و قدرت هزار تا بالا خواه پیدا میکنه. حالا اگه یکی پیدا شد از کریمی در مقابل تخلفات تاج حمایت کنه. نمیشه. چون نمی صرفه.
آ ک د
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۵۲
باید زبونشو ببرن
علی تنها نیست
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۲۱
علی همه ما پشتتیم.پسر ایران
۳
محسن
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۵۸
همیشه اصفهان پیشتاز و پرچمدار بوده در تاریخ درخشان انقلاب.از فاجعه سینما رکس گرفته تا این مورد آخری!!!! همیشه مایه شرمساری و خجالت برای شهروندان ازاده این شهر و استان.یه مشت لجن و خودفروخته و شهر فروخته.تاریخ پنجاه سال اخیر این شهر و مشاهیر بزک کرده ان(بیچاره مشاهیر واقعی که در تنگنای رسانه ای و خدماتی و فرهنگی قرار دارند) را که مرور کنی الی ماشالله یک رویداد از دیگری درخشان تر.محصولاتی مانند نمایندگان مادام العمر مجلس این شهر،تصور کنید زاینده رود زنده بوده،اینها نماینده بودند،سالهاست زاینده رود مرده،این ...ها با رای یه مشت ... ،همچنان نماینده هستند!!! داستان وصیت ایران شناس غربی،که وصیت کرد در ساحل زاینده رود دفن شود مربوط به دو سه سال قبل است ببینید همین بی ریشه ها چه بازی دراوردند و و و...
۲
farhad rahimi
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۵۵
علی کریمی فکر کرده چون فوتبالیست خوبی بوده و بین پرسپولیسی ها محبوب است مصونیت قانونی دارد که هر حرفی خواست بزند و به هر کسی خواست تهمت بزند. از مسئولین سپید رود باید پرسیئ چطور تیم در حال سقوطشان را دس یک مربی تازه کار و ناشی داده اند. اینکه تیمش از داوری ضرر کند دلیل نمی شود این جور به دیگران بتازد در واقع او هم میخواهد مثل برانکو با این اعتراض ها از داوران پوئن بگیرد و به این روش سپید رود را حفظ کند چون سواد مربیگری ندارد. این روش ها نخ نما شده مگر بقیه تیم ها از داوری ضرر نمی کنند ؟ همین هفته چند تیم از داوری ضربه خوردند؟
کوهیار
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۳۳
احتمالا برادران مفتخور ستاد قصد شهرت و دیدهن شدن دارن
۱ ۱
مرگ بر ستون پنجم
سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۷:۲۲
علی کریمی سلطان عشق ❤❤❤❤❤❤
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر