فهرست
در رفتارتان تجدید نظر کنید
در رفتارتان تجدید نظر کنید

در رفتارتان تجدید نظر کنید

آی اسپورت – بی جنبگی و کم ظرفیتی شما در آستانه جام جهانی ترسناک است. توهم و خود بزرگ‌بینی، بیش از فساد مالی به فوتبال ایران آسیب زده. نکاتی که مربیان در رده نونهالان باید به بازیکنان بیاموزند، متاسفانه برای برخی ملی‌پوشان عازم جام جهانی نا آشناست!

یاد دوران پروین و پورحیدری به خیر. مگر بازیکن جرات داشت برای باشگاه ناز کند و ادا در بیاورد؟ قطعاً ساک او زودتر از خودش دم در بود.

بازیکنانی که در میدان، بیرون زمین و اینستاگرام که برایشان شده اسباب بازی، شان باشگاه‌ و تیم ملی را حفظ نمی‌کنند.صدمه اصلی به خودشان خورده که بدون تمرکز، کیفیت فنی‌شان کاهش یافته و برای توجیه، دشمن و توطئه خارجی‌ را مقصر می‌دانند. مهدی رحمتی یک اشتباه کرد، ۵ سال است کی‌روش او را نبخشیده. بازیکنانی مثل حسینی و بیرانوند روی ریل اشتباهات پیش می‌روند.

وقتش رسیده در رفتارشان تجدید نظر کنند، ارائه‌گر شخصیتی در حد استقلال، پرسپولیس و تیم ملی باشند.

۱۰۶ ۱۱  
آی اسپورت
2018-04-23 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
خاطره بازی با العین
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۳۲
پورحیدری؟؟؟؟؟پورحیدری که اهل مبارزه با بازیکن سالاری نبود
...رستم پور معلومه طرفدار کدوم تیمه
آبی بیکران
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۴۵
بله ولی روشش مثل پروین نبود که طرفو فحش بارون کنه
تاج اسیا
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۱
تو یکی دیگه کارت از شفا گرفتن هم گذشته
۳
خاطره بازی با العین
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۵۱
در جواب کیسه کش بی کران پورحیدری با کی برخورد گرد ؟؟؟حتما با شاهرخ بیانی که بعد از خیانت دوباره پذیرفته اش ؟؟؟؟
۲
علی
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۵۵
متن واقعا عالی بود....
۸
sirvan.f
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۴۷
مختصر و مفید و البته زیبا.ممنون از نویسنده
پدرام
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۵۶
ای آقای رستم پور

دلتون خوشه ها -

برانکو الان برای چی زیر حمله هستش ؟؟؟؟
فرشاد4تای95
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۵۹
اقای رستم پورمن شماروبه عنوان ی خبرنگارکاربلدوحرفه ای قبول دارم به نظرمن به جای اینکه رواین 2تاگلرمانوربدین به رشیدمظاهری بپردازین خیلی بیشتربدردفوتبال ایران بخوره خداییش جفتشون درحدشماره یکی ایران نیستن ولی رشیدمظاهری عالیه عالی
&
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۹
اقای رستم پور برانکو دقیقا میخواد همین کار رو بکنه مدتهاست دوستان شما از چپ و راست بهش حمله میکنن و تیتر میزنن و تحلیل میکنن؛ خوبه که مشخص کنید بالاخره مقابله سرمربی با بازیکن سالاری خوبه یا بد؟ یا اینکه یه امر نسبی محسوب میشه مثلا کیروش انجام بده عالیه ولی برانکو که انجام میده میشه لجباز!
شهرام
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۱۶
اولن که نمیفهمم چرا باید کار مهدی رحمتی رو با این دوتا مقایسه کنیم؟!
مهدی رحمتی به طور مشخص و واضح وقتی دید تیم ملی در آستانه حذف از ج.ج هست خداحافظی کرد و خودش پردنده خودش رو بست. تیم ملی حرمت داره و کسی نمیتونه براش تاقچه بالا بزاره که یه روز میام یه روز نمیام. در حالیکه حسینی و بیرو تا به امروز با جون دل برای تیم ملی تلاش کردن و یه بخش از فشار و ناراحتی روی حسینی هم بخاطر از دست دادن ج.ج هست. بنابراین این از این...
دومن حسینی مشخصه چرا ناراحته. یه باندی تو استقلال هست که داره به حسینی فشار وارد میکنه. این باند با یه بعضی رسانه ها و خبرنگاراهاهم ارتباط داره و فلن کلید کردن به حسینی و میخوان منزویش کنن. حسینی رو زیر منگنه گذاستن که صداش دربیاد و وقتی صداش دراومد بگن رحمتی ساکت بود و حرفه ای عمل کرد ولی حسینی....
به پست اینستاگرام میک وقتی از استقلال رفت رجوع کنید. ایشون تو تیم بوده و میدونه ماجرا از چه خبر بود! اون میدونه کیا زیر آبشو زدن. کسایی که حتی مترجم هم که عملن چشم و گوش شفر هست رو بهش تحمیل کردن و شفر به اطلاعات به طور دستکاری شده دسترسی داره.
صدای حسینی نه از گل خوردن که از باندی که تو استقلال وجود داره دراومده...
اگه جلوی این باند گرفته نشه یه روز شفر هم کله پا میکنن.
۶ ۱
حمید
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۳
رحمتی توی سن و سال الان حسینی صدبرابر کم حاشیه تر از حسینی بود. الان که هنوز یک فصل هم از درخشش نگذشته، صفر تا بازی ملی داره و صفر تا جام گرفته این کارا رو میکنه، وقتی به افتخارات رحمتی رسید به چه موجودی تبدیل میشه؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر