فهرست
اعتراض شدید عرب؛ ما را عصبی کردند
اعتراض شدید عرب؛ ما را عصبی کردند

اعتراض شدید عرب؛ ما را عصبی کردند

آی اسپورت – بازی امروز فولاد و پرسپولیس از قبل از سوت آغاز حاشیه‌هایی به همراه داشت. تا ساعاتی قبل از آغاز بازی شایعه لغو بازی هم به گوش می‌رسید و در نهایت با 15 دقیقه تاخیر آغاز شد. همه این اتفاقات باعث شد تا پرسپولیسی‌ها نسبت به شرایط برگزاری بازی اعتراضاتی داشته باشند و حتی باخت خود را به این حاشیه‌ها مربوط بدانند. ایرج عرب سرپرست پرسپولیس بعد از این بازی در مصاحبه با خبرنگاران به این مسائل اشاره کرد. صحبت‌های او را بخوانید:

فتاحی زورش به ما می‌رسد

درست چند دقیقه قبل از بازی پرسپولیس مقابل پدیده در هفته قبل سعید فتاحی مسأله تبلیغات دور زمین را مطرح کرد چرا که پول این تبلیغات به سازمان لیگ می‌رسد و مسئولیت آن هم با خود سازمان لیگ است. تا 10 دقیقه قبل از بازی فتاحی هر کسی را می‌دید می‌گفت که بازی پرسپولیس و پدیده لغو می‌شود. این در حالی است که مسأله تبلیغات دور زمین اصلاً به ما ارتباطی ندارد و مسئولیت آن با سازمان لیگ است اما چون فتاحی زورش به شرکت توسعه و تجهیز نمی‌رسد به ما گیر داد.

بحث لغو بازی و قطع برق ما را عصبی کرد

امروز هم تا 30 دقیقه قبل از بازی ما نمی‌دانستیم که دیدار ما با فولاد انجام می‌شود یا نه و این مسأله کاملاً روی تیم ما اثر منفی گذاشته بود. اگر برای این بازی مجوز گرفته شده بود که دیگر بحث قطع برق و طوفان چیست؟ این مسائل ذهن تیم ما را به هم ریخت و بازیکنان تا دقایق قبل از آغاز مسابقه نمی‌دانستند که بازی با فولاد انجام می‌شود یا نه. همین موضوع بازیکنان ما را عصبی کرد و دیدید که علیرضا بیرانوند که یکی از حساس‌ترین پست‌ها را در اختیار دارد چقدر عصبانی بود. در هم مسابقه با پدیده و هم بازی امروز با فولاد سعید فتاحی این کار را انجام داد. سازمان لیگ باید عرضه برگزاری بازی‌ها را داشته باشد و باید پای تیم‌ها بایستد نه اینکه 30 دقیقه قبل از آغاز بازی هنوز نمی‌دانیم بازی برگزار می‌شود یا نه. هر بار که ما به خوزستان می‌رویم همین اتفاقات رخ می‌دهد و باید مشخص شود که چه زمانی این مسائل جمع خواهد شد. در همین رابطه من به آقایان تاج و بهاروند نامه‌ای می‌نویسم تا همه چیز مشخص شود. این مسائل به ما چه ارتباطی دارد که این گونه ذهن تیم ما را به هم می‌ریزند.

درباره سوپرجام هم ما مقصر نیستیم

درباره سوپرجام هم شرایط همین است؟ چرا باید باشگاه پرسپولیس پاسخگو باشد؟ ما یک باشگاه هستیم و به ما بگویند بازی کنید می‌کنیم. این نتیجه 3 بر صفر را آنها اعلام کردند و باید سازمان لیگ محکم‌کاری کند. مگر ما به تاریخ بازی سوپرجام اعتراض داشتیم؟ مگر ما گفتیم آماده نیستیم؟ مگر در حضور نمایندگان سازمان لیگ و باشگاه استقلال اعلام نکردیم که با قدرت در بازی سوپرجام حاضر می‌شویم؟ چرا ما باید پاسخگوی دادگاه حکمیت ورزش باشیم و هزینه کنیم تا نماینده ما به سوئیس برود؟ آقای فتاحی! اگر می‌توانید مسابقه را برگزار کنید که هیچ اما اگر نمی‌توانید مسابقه را برگزار کنید بگویید تا یک فکر دیگر کنیم.

باید سازمان لیگ پاسخگو باشد

5 دقیقه قبل از بازی با پدیده می‌گویند که جلوی بازی را می‌گیریم و جنگ روانی راه می‌اندازند و امروز هم تا 30 دقیقه قبل از بازی ما نمی‌دانستیم که بازی با فولاد انجام می‌شود یا نه. اگر فتاحی یا سازمان لیگ توانایی برگزاری بازی‌ها را ندارند که از نظر ما ندارند بازی‌ها را برگزار نکنند چون صلاحیتی برای برگزاری بازی‌ها ندارند. قبل از بازی با پدیده هم همین کار را با ما انجام دادند و این در حالی است که تبلیغات محیطی دست به سازمان توسعه و تجهیز است و این وسط زورشان به آنها نرسید و به ما گیر دادند. تبلیغات را دست خود ما بدهند و ما می‌دانیم که چطور این کار را انجام دهیم اما پرسپولیس را وسط نیندازند. درباره سوپرجام هم داستان همین است به جای اینکه آنها پاسخگو باشند ما را جلو انداختند.

توقع داریم VAR زودتر راه بیفتد

ما از فدراسیون فوتبال توقع داریم که این کمک داور ویدیویی را هر چه زودتر فعال کند. چند وقت است در این باره جلسه برگزار می‌شود اما وقتی سیستم را راه‌اندازی نمی‌کنند همین می‌شود. اگر این سیستم کمک داور ویدیویی راه بیفتد همه چیز حل خواهد شد و این همه حاشیه به وجود نمی‌آید اما ما آماده همه گونه همکاری در این زمینه هستیم.

قبل از هر بازی ما مشکل پیش می آید

امروز تا 30 دقیقه قبل از آغاز بازی نمی‌دانستیم که به میدان می‌رویم یا نه؟ اگر برای این بازی مجوز گرفته شده بود که این مسائل یعنی چه و اگر هم مجوز نگرفتند چرا ما باید تیم را به اهواز بفرستیم؟ همین اتفاقات در اصفهان هم رخ داد و با سنگ و چوب آنجا ما را زدند. اتفاقات امروز باعث عصبانی شدن بازیکنان ما شد و آنها را از نظر ذهنی به هم ریختند. سازمان لیگ مسئولیت برگزاری بازی‌ها را بر عهده دارد و آنها باید بگویند این بازی مجوز داشته یا نه؟ چطور جلسه هماهنگی انجام شد اما وقتی تیم به ورزشگاه می‌آید این حرف‌ها را مطرح می‌کنند؟ جالب است که فتاحی مصاحبه می‌کند و می‌گوید هنوز برای این بازی چیزی به ما ابلاغ نشده و اینجا برای من سؤال پیش می‌آید که مگر قرار بود بازی لغو شود که او این حرف‌ها را می‌زند؟

از بازیکنان و کادر فنی قدردانی می کنم

در پایان باید بگویم که از عملکرد بازیکنان و کادر فنی کاملاً راضی هستیم چرا که آنها زحمت زیادی کشیدند و دست آنها را به گرمی می‌فشارم. خوشبختانه تیم روز به روز منسجم‌تر می‌شود و ما امیدوار به ادامه بازی‌ها هستیم و از همین طریق از بازیکنان و مربیان پرسپولیس قدردانی می‌کنم.

 

۹ ۹  
آی اسپورت
2019-02-10 18:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
حمید پرسپولیسی
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۳۶
فقط خفه شو اون موقعی که باید از حق پرسپولیس دفاع میکردید خفه خون گرفتید
پول پرسپولیس را دادن به کیسه خفه خون گرفتید
هر بی سر و پایی رسید به پرسپولیس توهین کرد خفه خون گرفتید
تقوی بی ناموس هر چی خواست گفت خفه خون گرفتید
بر علیه پرسپولیس هوچیگری و جوسازی کردن خفه خون گرفتید
کیروش هر چی خواست گفت بازم خفه خون گرفتید
الانم خفه خون بگیرید تا خودمون حقمونو پس بگیریم


یه چیزی که برام عجیبه اینه که اون وزارت ورزش بی شرف هر کسی در این باشگاه از حق پرسپولیس دفاع کرد از باشگاه انداختش بیرون
طاهری تا در برابر اسپانسر ایستاد برکنار شد
گرشاسبی تا گفت از اسپانسر طلب داریم برکنار شد
خبیری وقتی جواب قلعه نوعی را داد بکنار شد
هر کسی از حق باشگاه پرسپولیس دفاع کنه برکنار میشه. لعنت بر این وزارت
گوزن نر
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۵۰
اوهووووووی اسم کیروش نیاری وگرنه رو هیکلتها.
۴
منتقد
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۴۵
اراده بر قهرمان شدن استقلال و سپاهان هست
گوزن نر
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۴۰
شما دیگه اسم اراده نیار که وزارت بخاطر شما تیم ملی را نابود کرد.خدایی خیلی پر رو هستین
۲
امید از تفت
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۰۱
توجیه پذیرفتنی نیست. نباید عصبی میشدید. وقتی اتفاقی مدام در حال تکراره بازیکنان نباید عصبی شوند. بازیکنان پرسپولیس نباید ذهنشون درگیر مسائل حاشیه ای بشه. یه روز حسن یه حرفی زد یه روز حسین چی گفت و فلان و بهمان. نتیجه در درون زمین رقم میخوره اگه تمرکز روی زمین مسابقه باشه.
۶
666666
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۲۵
چقدر هوادارا گفتن سکوت نکنید چون روزی مجبور به حرف زدن میشین که دیگه دیر شده؛ هربار حق تیم خوردن ساکت بودین
۲ ۱
گوزن نر
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۴۲
شما که تا همین چند روز قبل از اینکه کیروش با رفتن به کلمبیا قهوه ایتون کنه دو متر زبون داشتین.حالا میگی کم‌حرف بودین؟!.خوب این چند روزه گذاشتن در برانگوه.اون از کیروش و کلمبیا اینم از قطبی و فولاد.همین طور زخم رو زخم برانگوه
۲
.
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۳۹
.
خربین
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۲۱:۴۱
قرص اعصاب بخورید.خخخخخخخخخخخخخخخخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر