فهرست
پرسپولیس بدون اقتدار در خانه؛ فرو ریختن قلعه آزادی
پرسپولیس بدون اقتدار در خانه؛ فرو ریختن قلعه آزادی

پرسپولیس بدون اقتدار در خانه؛ فرو ریختن قلعه آزادی

آی اسپورت - شکست مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته یازدهم، دردسرهای زیادی برای پرسپولیس ایجاد خواهد کرد. فاصله‌شان با صدر احتمالا بیشتر می‌شود و پس از برگزاری بازی‌های عقب افتاده، شاید چند پله سقوط در جدول هم منتظرشان باشد. پرسپولیس کالدرون، کم گل می‌زند و امروز هم نتوانست دروازه نفت مسجد سلیمان را باز کند اما این بحران، در بازی‌های خانگی به مراتب جدی‌تر است.

پرسپولیس از 11 هفته ابتدایی لیگ برتر، 6 هفته میزبان بوده و فقط نصف آن‌ها را برده است. یک مساوی مقابل ماشین‌سازی داشت و در دو بازی هم، از نفت مسجدسلیمان و سپاهان شکست خورد. نکته نگران کننده‌تر، تعداد گل‌های آن‌ها در بازی‌های خانگی است. پرسپولیس در 6 بازی خانگی این فصل، 4 گل زده و با میانگین 0.66 گل زده در هر مسابقه، آماری ناامید کننده دارد. تیم کالدرون دروازه پارس جنوبی و صنعت نفت را یک بار باز کرد، به پیکان دو گل زد و در عوض مقابل سپاهان، ماشین‌سازی و نفت مسجدسلیمان موفق به گلزنی نشد.

این آمار، توسط تیمی خلق شده که فصل پیش حتی یک بازی در ورزشگاه آزادی نباخت. از 15 مسابقه، 11 پیروزی بدست آورد و هر بازی به صورت میانگین حدود 1.5 گل زده داشت. از آخرین گلی که طرفداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی دیدند، بیشتر از 180 دقیقه گذشته و از دست رفتن اقتدار خانگی، جایگاه آن‌ها بین مدعیان را هم تحت تاثیر قرار داده است. نمایش تیم کالدرون مقابل ماشین سازی و نفت، می‌تواند اوضاع را سخت‌تر و سایر تیم‌ها را هم برای امتیاز گرفتن از آزادی امیدوار کند.

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-11-22 19:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ساقی بلال شیافی
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۵۶
کجایی فغانی کجایی فتاحی دقیقا کجایید
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر