فهرست
کنفرانس دورتموند-رئال‌مادرید: بازی بزرگ
کنفرانس دورتموند-رئال‌مادرید: بازی بزرگ

کنفرانس دورتموند-رئال‌مادرید: بازی بزرگ

آی‌اسپورت- بروسیا دورتموند، سه‌شنبه در چارچوب دومین بازی از فصل 2017/18 لیگ قهرمانان اروپا میزبان رئال مادرید خواهد بود. نشست خبری مربیان دو تیم را می‌خوانید:

پیتر بوش، سرمربی دورتموند: تیم‌های اسپانیایی در سال‌های اخیر همواره برتر بوده‌اند، اما ممکن است سلطه آن‌ها امسال به پایان برسد. بایرن بسیار قدرتمند است، دورتموند نیز. از تماشای بازی رئال مادرید لذت می‌برم. آن‌ها فوتبال خوبی بازی می‌کنند و استعدادهای فوق‌العاده‌ای دارند. فکر نمی‌کنم رئال مادرید به خاطر مصدومیت‌ها تضعیف شده باشد. آن‌ها ترکیب بزرگی دارند و هر بازیکنی را می‌توانند جایگزین کنند. زاگادو برای بازی با هر رقیبی آماده است. زمانی که نیازش داریم او به ما کمک می‌کند. با وجود قد و قامت بلندش، سریع و تکنیکی است. می‌توانیم پرس سنگین را انجامش دهیم، اما باید بی نقص باشد. در غیر این صورت اوضاع خراب خواهد شد.

زیدان، سرمربی رئال: احساس تیمی خوبی داریم. بعد از کسب یک پیروزی خوب در بازی لیگ، بار دیگر با نگاهی روبه جلو به استقبال لیگ قهرمانان می‌رویم. بازی کردن در هر استادیومی دشوار است. ما هرگز در زمین و شهر دورتموند برنده نبوده‌ایم و پیروزی در این زمین برای ما یک چالش است. می‌خواهیم فوتبال خوبی بازی کنیم و یک بازی درخشان را به نمایش بگذاریم. این بازی می‌تواند یک نقطه عطف برای تیم باشد و در حال حاضر من با بازیکنان صحبت خاصی نکرده‌ام. هر سه روز یک بازی داریم و باید پیشرفت کنیم. هر بازی شرایطش با بازی دیگر کاملا متفاوت است.

۱    
آی اسپورت
2017-09-26 01:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر