فهرست
آنالیز رامین: خلاق در حمله، کم‌تعهد در دفاع
آنالیز رامین: خلاق در حمله، کم‌تعهد در دفاع

آنالیز رامین: خلاق در حمله، کم‌تعهد در دفاع

آی‌اسپورت- خلاق و بداخلاق. باهوش و کم‌تعهد. قطعا مشخص است از دفاع راستی صحبت می‌کنیم که تا چند ماه قبل سقف خوشبختی‌اش حضور در ترکیه و سلفی با تانک بود. حالا عشق‌اش به توپ، سانترهای خط‌‌کشی شده و پاس گل‌هایش او را به وجد می‌آورد. رامین به قدری استعداد دارد که کی‌روش بد قلق هم در بدترین شرایط نمی‌توانست روی او خط قرمز بکشد. وقتی تیم ملی نیاز به گل داشت، رضاییان در ترکیب فیکس بود. دفاع راست تیم ملی و پرسپولیس هم جواب اعتماد سرمربی پرتغالی را با پاس گل مقابل کره، پاس استثنایی به گوچی در بازی با ازبکستان داد.

آخرین گلی که تراکتورسازی وارد دروازه پرسپولیس کرد را به یاد بیاورید. داور خطا اعلام کرد، دفاع راست تیم یعنی رامین رضاییان به‌جای پوشش بازیکنان حریف، مشغول بحث با داور شد. در نهایت هم تیم حریف به گل رسید. همین صحنه کافی است تا باور کنیم که رامین تمام استعدادش را روی برنامه تهاجمی می‌گذارد و تعهدی به کارهای دفاعی ندارد. ولی به قدری در حمله خلاق است که برانکوی لجباز هم مجبور شود او را در خطوط جلوتر بازی دهد. هر چه‌قدر روزهای ابتدایی فصل برای رامین به تلخی می‌‌گذشت، حالا فوتبال روی شیرینش را به او نشان داد. رامین در تیم ملی دو پاس کلیدی داد که یکی از آن‌ها را سردار گل کرد و دیگری توسط رضا قوچان‌نژاد به اوت رفت. در پرسپولیس هم سه پاس گل متوالی داد و یک پاس کلیدی داد که توسط طارمی تبدیل به گل نشد. رامین این آمار خیره کننده را در حضور 219 دقیقه‌ای به جای گذاشته است.

۱ / ۲

۱ / ۲

۱ / ۲

پاس گل مقابل کره‌جنوبی
پاس گل مقابل کره‌جنوبی

۱ / ۲

۱ / ۲

۱۰ ۶  
آی اسپورت
2016-12-14 14:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
رامین سیب زمینی
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۳
خلاق در حمله٬ کم تعهد در دفاع و بی غیرت و سیب زمینی در فضای مجازی!!! رجوع شود به فحش های لنگیا بهش بعد از رفتن به ترکیه... خخخخخخخخخ
۲ ۳
موراتا
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
شما لازم نکرده نگران بازیکن پرسپولیس باشی کاملا واضحه برگشت رامین به تیمش بدجوری چزوندتت
۷
پرسپولیس شوهر استقلال
پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵، ۰۳:۰۱
برزو بسوز :))))
۱
Amir - zadmehr
پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵، ۱۰:۳۱
اینو نگی چی بگی
بعد اون موقع میگن طرف لاله خوش باش
به کوری چشم حسود و اون دسته از کسانی که چشم ندارن درخشش تیم و بازیکنانشو ببینن
نگرانیتون به مربی سر شناستون باشه.....................
۱
کاج
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵، ۱۴:۵۶
رامین کیسه سوراخ کن
K
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵، ۱۴:۵۷
تو دربی کیسه کشا و رحمتی رو آتیش زد. 44444444444444
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر