فهرست
دستاورد مهم بازی با ترینیداد؛ درخشش نوراللهی
دستاورد مهم بازی با ترینیداد؛ درخشش نوراللهی

دستاورد مهم بازی با ترینیداد؛ درخشش نوراللهی

آی اسپورت – بازی با ترینیداد و توباگو محک خوبی برای آزمایش پسران جوان‌تر و کم‌تجربه‌تر کارلوس کی‌روش بود. یکی از این جوان‌ها که امروز برای اولین بار در ترکیب اصلی تیم ملی قرار گرفت احمد نوراللهی بود. ستاره جوان پرسپولیس، با وجود این که اولین تجربه ملی‌اش را پشت سر می‌گذاشت، به خوبی از پس این امتحان برآمد و نمایشی دلپذیر و چشم‌نواز ارائه داد. او در میانه میدان از عهده جنگ با هافبک‌های تنومند و فیزیکی حریف برآمد و بارها مانع شکل گیری حملات آنها شد. فقط در یک صحنه در نیمه اول او دو بار فوق‌العاده کار کرد. ابتدا توپی لو رفته را با جنگندگی از هافبک حریف گرفت و بعد از این که یکی از همبازیانش توپ را لو داد، ضدحمله خطرناک ترینیداد را با قطع پاس آخر در روی خط محوطه جریمه خودی را ناکام گذاشت.

نوراللهی با این نمایش خیال کارلوس کی‌روش را از مصدومیت و غیبت و ناآمادگی احتمالی سعید عزت‌اللهی راحت کرد. او با حفظ همین آمادگی می‌تواند یکی از مهره‌های فیکس تیم ملی در جام ملت‌های آسیا باشد. البته که به تجربه‌های بیشتر و حضور در بازی‌های سخت‌تر هم نیاز دارد اما تجربه بازی در لیگ قهرمانان آسیا از او یک جوان باتجربه ساخته که به راحتی خودش را با شرایط بازی‌های دشوار وفق می‌دهد.

۳۵ ۵  
آی اسپورت
2018-11-15 20:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
شیپور سوهان روی اعصاب
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۵۳
خواهشاً خواهشا بساط این شیپور رو از تو استادیوم ها جمع کنید. فقط رو اعصاب تماشاگر و بیننده هست. هیچ تأثیری بحال رقیب نداره
حبیب
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۵۴
باز یک قلم به دست خود فروخته
۶
ساشا باتیستوتا
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۴۶
امیدوارم ، استاد وسوسه ، احمد رو هوایی نکنه
لنگ اسپورت
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۴۴
والله ما که چیز خاصی از نوراللهی ندیدیم. چشمی و ابراهیمی خیلی بهتر از نوراللهی بازی کردند. دو مدافع میانی تیم ملی در جام ملتها قطعا پورعلی گنجی و مجید حسینی هستند . در نبود عزت اللهی دو هافبک دفاعی تیم ملی هم چشمی و ابراهیمی خواهند بود. الکی بازیکنان لنگ رو بزرگ نکن و نیازی نبود که خبرش ر. اینقدر بزرگ و پررنگ کار بکنید . چه باید کار لنگ اسپورت هستید دیگه.
۶
امید از تفت
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۲۲:۵۱
ماشاالله نوراللهی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر