فهرست
مهاجری در کنفرانس: داوران شهامت ندارند
مهاجری در کنفرانس: داوران شهامت ندارند

مهاجری در کنفرانس: داوران شهامت ندارند

آی اسپورت – رضا مهاجری در نشست خبری خود بعد از باخت تیمش به استقلال از قضاوت داور بازی به شدت شاکی بود و بیشتر صحبت های او هم در این باره بود. صحبت های او را بخوانید:

بازیکن استقلال در دقیقه یک باید اخراج می شد

بازیکن ما دقیقه یک نفوذ کرده بود و من نمی‌دانم آن صحنه پنالتی بود یا نبود، اما مسلماً بازیکن تیم حریف باید اخراج می‌شد. یه آمار بگیرید که داوران پشت دروازه چه کار می‌کنند. وقتی بازیکن از پشت شارژ می‌شود، داوران پشت دروازه باید حواس‌شان باشد. با هزار بدبختی تیم را آماده می‌کنیم و بچه‌های ما با تمام وجود بازی می‌کنند، اما ببینید در چهار بازی اخیر چه اتفاقاتی برای ما رخ داده است. در بازی با فولاد در دقیقه ۹۰ پنالتی ما را نگرفتند، در بازی با نساجی خطای پنالتی روی مهدیزاده را نگرفتند و .... حالا من کاری به بازی‌های گذشته و به بازی با پرسپولیس ندارم، اما فقط درباره همین چهار بازی قبلی می‌گویم.

کاش داوران ما شهامت داشتند

من در رختکن به بازیکنانم چه چیزی بگویم؟ می‌گویند حق ما را می‌خورند، چه حرفی دارم به آن‌ها بزنم؟ استقلال خوشبختانه تمام امکانات و بازیکنان زیادی دارد و نیازی به این چیز‌ها ندارد. کاش داوران ما شهامت داشته باشند و فشار از روی آن‌ها برداشته شود. به‌هرحال باید فراموش کنیم. اگر داوری مشکلی نداشت، ما می‌توانستیم با گل از ورزشگاه آزادی خارج شویم، اما اکنون باید این بازی را فراموش کنیم و به فکر بازی‌های بعدی باشیم.

من دنبال ضد فوتبال نیستم

شما بازی را دیدید که در نیمه اول ما چند موقعیت گل داشتیم؟ ما فوتبال بازی کردیم یا ضدفوتبال؟ چگونه می‌گویید دخسوس وقت تلف کرد؟ با استراتژی امروزمان سه چهار موقعیت گل داشتیم و راه رسیدن به دروازه استقلال را پیدا کرده بودیم، اما قبول ندارم که وقت تلف کردیم. فرناندو دخسوس در یک بازی، وقتی ما ۱۰ نفره شده و تحت فشار بودیم که از او خواستیم روی زمین بیفتد، اما این کار را نکرد. اگر بازیکن دیگری را می‌گفتید من قبول می‌کردم، اما دخسوس را اصلاً قبول ندارم. من دنبال ضدفوتبال نیستم که امتیاز بگیرم و در این مدتی که مربی بودم سعی کردم این روحیات به تیمم منتقل نشود و فوتبال بازی کنیم.

۶ ۷  
آی اسپورت
2019-04-17 23:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
2
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۱۱
اتفاقا کیسه برای گرفتن امتیاز فقط نیاز به داور و فدراسیون و کمیته داوران داره. جور هزینه های میلیاردی کیسه رو بقیه تیم ها باید بکشن
کیسه چرک
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۱۳
اون کیسه کش بود با صدتا اسم کامنت میذاشت خفه خون گرفتی پسرم؟ خاک تو سرتون که داور باید نجات تون بده. هیچ عنی نمیشین
خوزستانی
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۱۴
خفه شو مزدور خائن
تبریزیها خودشان عامل مافیا هستن
قومیت کثیف اکثر اختلاسگران و دزدان بیت المال طرک تبریزیست
رامین
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۵۰
اگه خوزستانی هستی که هیچ اگه هم نیستی که لعنت بر خانواده و نژاده پستت
۸
فرهاد
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۳۳
گل استقلال افساید بود ولی سوال من اینست چرا تلویزیون صحنه اهسته افساید بودن یا نبودن را نشان نداد؟ این هم تقدیم به انهایی که از گزارشگران شهرستانی انتقاد می کنند ولی جانبداریهای شبکه 3 را نمی بینند
رامین
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۴۸
دقیقه یک باید بازیکن کیسه اخراج میشد ولی این داوران فاسد هیچ وقت به نفع تیم های شهرستانی سوت نمیزنن
110
چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۵۱
گل افساید و پنالتی واخراج دقیقه اول گرفته نشد!!! لامصبا اینقدر تابلو؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر