فهرست
اگر استراماچونی نیاید چه؟
اگر استراماچونی نیاید چه؟

اگر استراماچونی نیاید چه؟

آی اسپورت - در استقلال نام‌هایی برای جایگزینی فرهاد مجیدی به‌گوش می‌رسد که دود از کله آدم بلند می‌کند و حتی مطرح شدن این نام‌ها در فضای مجازی و برای بازارگرمی هم خنده‌دار است چه رسد به اینکه طرف حکم بگیرد و کارش را شروع کند. از این عجیب‌تر این است که گفته می‌شود همین گزینه‌های درجه ۲ و ۳ داخلی را هم وزیر ورزش باید تأیید کند که صمیمانه آرزو می‌کنیم حداقل این یکی درست نباشد و تکذیب شود. به هر حال همین استقلال با وضعیت آشفته‌ای که دارد دقیقاً ۸ روز دیگر باید در آسیا بازی کند. استقلالی که روی یک موقعیت گل تراکتور ۳ گل خورد!

سعادتمند کار دعوا با مجیدی را به سمتی برد که اسم استراماچونی مطرح شد. او وقتی به سیم آخر زد و از یکسری رفتار‌های فرهاد عصبانی شد، گفت: «این حق طبیعی باشگاه است که با استراماچونی مذاکره کند.» سعادتمند آن روز می‌دانست مجیدی ماندنی نیست و باید فکر اینجا را می‌کرد که هوادار استقلال به کمتر از استراماچونی راضی نمی‌شود و کاری هم به قانون سازمان لیگ و موانع دیگر ندارد. دیروز شنیدیم حتی اگر شخص وزیر ورزش بخواهد، مجوز حضور استرا باید از نهاد‌های بالاتر صادر شود، ولی از سعادتمند باید پرسید اگر استراماچونی به هر دلیلی نیاید تکلیف چیست؟ شما جام حذفی را به‌خاطر درگیری با مجیدی و مطرح کردن اسم استراماچونی در بدترین تایم ممکن از دست دادید و حالا اگر در نهایت او نیاید چطور می‌خواهید جوابگو باشید؟ البته یک راه‌حل این است که مثل افشارزاده و افتخاری و فتحی بروید و پشت سرتان را نگاه نکنید و هیچ تلفنی را هم جواب ندهید. مردم هم یک مدت جلوی باشگاه و وزارت تجمع می‌کنند و بعد همه چیز یادشان می‌رود. باور کنید یادشان می‌رود.

 

خبر ورزشی 

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-09-06 10:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
...
يكشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹، ۱۶:۲۷
آخه نویسنده احمق مگه ما مدیر ورزشی بهتر از افشارزاده و افتخاری و گرشاسبی هم داریم؟؟؟ ایراد از نویسنده های خبردلار و خبرناهاری مثل تو و هواداران کودن و متوهمتون هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر