فهرست
کولاک دیاباته؛ مهاجم ناآماده ۴ گل زد!
کولاک دیاباته؛ مهاجم ناآماده ۴ گل زد!

کولاک دیاباته؛ مهاجم ناآماده ۴ گل زد!

آی اسپورت -با تصمیم استراماچونی بازیکنان استقلال بعد از گرم کردن بدن های خود به دو گروه آبی و زرد تقسیم شدند و  فوتبال درون تیمی بازی کردند. نکته جالب اینکه شیخ دیاباته در اولین حضور خود در بازی های استقلال موفق شد ۴ گل برای تیم آبی بزند تا به این شکل نیمه اول با نتیجه ۴-۰ به نفع تیم آبی ها به پایان برسد. این در حالی است که دیاباته در 2 بازی دوستانه استقلال در اردوی ترکیه حتی یک دقیقه هم برای استقلال بازی نکرده بود و به صورت اختصاصی تمرین های خود را ادامه داد. دیاباته در مدت حضورش در استقلال نشان داده که بازیکن با کیفیتی است و می تواند بعد از یک فصل خاطره تلخ جدایی تیام را از ذهن هواداران این تیم پاک کند.

۱۸ ۳  
آی اسپورت
2019-07-20 22:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی پرسپولیسی
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸، ۲۳:۳۱
از بازیکن 3 میلیون یورویی چیزی غیر از این هم انتظار نمیره!! کاش وزارت ورزش دستشو از گلوی پرسپولیس برداره تا ما هم بتونیم یه بازیکن حداقل به نصف قیمت ایشون بخریم!!
حرف حساب
يكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۴۶
داداش اصلا به این اخبار توجه نکن! اینها رو باند رسانه ای کیسه کش ها راه انداختند تا فشار عدم نتیجه گیری رو از سر استقلالی ها بردارند! شما فقط ببین چقدر سطح تمرینها و بازی های تدارکاتی این تیم پایینه که این بازیکن با حداقل ده کیلو اضافه وزن و بدون تمرین قبلی ستاره شده و 4 گل زده! مگه تیم محلاته؟؟ خخخخخ امسال سال تسویه حساب عدالت روزگار با قانون گریزی ها و خلافها و ولخرجی های این باشگاه فاسد حکومتیه!
mohammad
يكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۰۱
امیدوارم تو لیگ و اسیا هم برا استقلال بدرخشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر