فهرست
شما به بزرگی خودت فردوسی‌پور را ببخش!
شما به بزرگی خودت فردوسی‌پور را ببخش!

شما به بزرگی خودت فردوسی‌پور را ببخش!

آی اسپورت - مثل اينكه بدن سوشا مكانی زیاد به سیو كردن و درخشیدن عادت ندارد؛ اینطوری است كه استاد بلافاصله بعد از كلین‌شیت جلوی پرسپولیس، در میكس‌زون آزادی علیه عادل فردوسی‌پور چه‌چه می‌زند و می‌گوید: «خدا را شكر بعد از تعطیلی آن برنامه بی‌محتوا، آرامش به فوتبال ایران برگشته است.» خب حق هم داری برادر؛ عادل واقعا در حق تو بد می‌كرد. اصلا عادل فردوسی‌پور كه به شما دستور می‌داد دوره حضورت در پرسپولیس، انواع و اقسام گل‌های مضحك و باورنكردنی را بخوری و یك خط در میان «حیاكن، رهاكن» بشنوی، این مجری نود بود كه تصاویر متعدد شما را كنار آن هواداران خاص(!) فتوشاپ كرد و بعدش داستان بازداشت‌تان در دادسرا را به وجود آورد، اصلا آن شلوار باب‌اسفنجی را هم خود عادل با نیت قبلی برایت خرید و دسیسه‌چینی كرد. حال شما خوب است سوشا جان؟ نه اینكه وكیل‌مدافع مجری نود باشیم؛ كسی كه مثل هر آدم دیگری هزار خطا و اشتباه داشت. این وسط اما اگر فقط یك نفر در كل كره زمین حق انتقاد از عادل و نود را نداشته باشد، آن یك نفر شما هستی جناب مكانی. كاش یاد می‌گرفتیم به جای استقبال از شكسته شدن آیینه‌ها، خودمان را اصلاح كنیم. شما در زمین و بیرون از آن با همین فرمان فعلی، ساده و موفق جلو برو، بعد ببین هزار تا برنامه نود هم می‌توانند توی كارت بگذارند یا نه. ناگفته نماند مهاجمان پرسپولیس هم مقصرند؛ كسانی كه آن همه توپ را از یك قدمی به در و دیوار كوبیدند و به یكی از پراشتباه‌ترین گلرهای تاریخ باشگاه فرصت تسویه‌حساب شخصی دادند.

۵۸ ۵  
آی اسپورت
2019-11-25 01:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حرف حساب
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۲
عملکرد فنی و اخلاقی سوشا در گذشته قابل دفاع نیست ولی حرفش در مورد اون نامرد درسته، ناعادل کیروشی پور فوتبال صادقیان و همین سوشا رو نابود کرد ولی در قبال قائدی که قتل کرده بود سکوت کرد. در قبال موارد مشابه مثل حرکت زشت بازیکنان جوان استقلال، ولخرجی های مدیران استقلال، بازی های مشکوک تیمها جلوی تیم امیرمافیا و .... خفه حون گرفت ولی شب بازی پرسپولیس با الهلال میگفت مگه رسانه میتونه ساکت باشه؟؟ ای تو شرفت پست فطرت نامرد، واقعا خوب شد گورتو از این فوتبال گم کردی
۷
علی
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۵۴
سوشا ک فساداخلاقی رواج میداد عادل فردوسی پور هم فقط سیاسی کرده بودورزش را اخه ظریف وحسن خمینی چ ربط ب ورزش دارن اون م غک ک رفت انور باپول ملت رفت بی شرف های نادان
۱
فرهاد
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۱
عالی بود. دست نویسنده درد نکند.
۱
,شهاب
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸، ۰۰:۰۶
از طرف تیم بزرگ پرسپولیس به جنابعالی که الکی ادای طرفدار رو در میاری بهت میگم برو گمشو. آخه این سوشا مکانی کجای فوتبال ما قرار داره که استاد عادل فردوسی‌پور بخواد وقتش رو به همچین آدمی اختصاص بده. بزرگترین گلر سوراخ ما همین مکانی بود.
۳
آرش
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۵۴
فردوسی پور فارغ از اینکه ما طرفدارش هستیم یا منتقدش، میتونه نقد بشه تخریب بشه زبر سوال بره، یا تمجید بشه بزرگ داشته بشه و تایید بشه. اما مشکل شما اینه که دارید تقدیسش میکنید و این بزرگترین گناه یک رسانه است. با حرف سوشا مشکل دارید؟ حرفش رو زیر سوال ببرید با تخریب سوشا و تقدیس عادل مسئله حل نمیشه. سوشا به خاطر پوشیدن یک شلوار به ظاهر نامتعارف محکوم شد که واقعا گناه بزرگی نیست. دیکتاتورها از همین نوشته ها سربرمیارن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر