فهرست
برانکو چه می‌کند؛ ریسک بازی با گلر سوم!
برانکو چه می‌کند؛ ریسک بازی با گلر سوم!

برانکو چه می‌کند؛ ریسک بازی با گلر سوم!

آی اسپورت – لغو شدن سه بازی پرسپولیس بخاطر لیگ قهرمانان آسیا، به مشکل بزرگی برای سرخپوشان تبدیل شده است. پرسپولیس با پنجره بسته اول فصل و دادن تعدادی مصدوم مثل ماهینی و انصاری و عالیشاه، اوضاع چندان خوبی ندارد و حالا، باید از ملی پوشانش هم چشم پوشی کند.

پرسپولیسی‌ها فصل را با ۱۳ بازیکن و یک دروازه‌بان ذخیره آغاز کردند. در طول فصل ماهینی و انصاری تا پایان لیگ خانه نشین شدن و فقط ربیع‌خواه به لیست تیم برگشت. با این اوضاع، آن‌ها در شرایط طبیعی هم کار سختی برای بازی‌های باقی مانده فصل‌شان دارند و فشردگی بازی‌ها برای‌شان دردسر تازه‌ای خواهد بود. با اعلام برنامه جدید سازمان لیگ و برگزاری بازی پرسپولیس و پیکان در فیفادی، یک دردسر جدید هم به لیست دردسرهای آن‌ها اضافه شده است.

برگزار بازی‌های باشگاهی در فیفا دی قانونی نیست اما سازمان لیگ اعلام کرده قبلا نامه موافقت پرسپولیس را گرفته و آن‌ها امکان مخالفت با این برنامه را ندارند. اگر این موضوع درست باشد و پرسپولیس مجبور شود مقابل پیکان به میدان برود، سه بازیکن دیگر را هم در اختیار نخواهد داشت و با بحرانی جدی روبرو خواهد بود. علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی به تیم ملی دعوت شده‌اند و تیم ملی عراق هم بشار رسن را دعوت کرده است.

با این شرایط، پرسپولیس با بحرانی جدی روبروست. برانکو باید ترکیب تیمش را با ۹ نفر، در کنار رادوشوویچ و همتی بچیند. مشکل بزرگتر، اینجاست که از این ترکیب هم احتمال دارد دو بازیکن دیگر هم نتوانند برای پرسپولیس به میدان بروند. عالیشاه مصدوم است و مشخص نیست بتواند به میدان برود و در صورت اعلام حکم انضباطی بازی پرسپولیس سایپا شاید رادوشویچ محروم شود. در صورت نبود آن‌ها، علوان‌زاده و درویشوند گلر سوم پرسپولیس جایگزین‌شان می‌شوند. با این اوضاع، دوشنبه شب مسابقه عجیبی در انتظار برانکو و تیمش خواهد بود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل پیکان

 

 

90tv

۵ ۷  
آی اسپورت
2018-11-14 12:00:00
نظر دهید

۷ نظر
hasan
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۱۶
پرسپولیس در این بازی شرکت نمی کنه سازمان لیگ بر خلاف قوانین فیفا عمل کرده آخرش حکم رو از فیفا می گیریم
هوادار متوهم پیروزی
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۱۷
فدراسیون چرا رای بازی سایپا خرسپولیسرو صادر نمیکنه؟ چرا با تیم سوگلی پایتخت مثل سایر تیمها برخورد نمیشه؟ چرا حکم اانضباطی بقیه تیم هارو دو روزه صادر میکنن ولی برا این تیم منفور بعد از بیست روز هنوز حکم صادر نکردن؟ رادوشویچ و شجاع باید محروم بشن
محمد
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۲۹
هر وقت حکم بازی با ذوب اهن صادر شد این هم صادر میشه

تو از کجا میدونی شجاع محروم میشه و رادو ؟؟؟

شابد بهشون تقدیر نامه هم بدند محض سوزوندن شما ها
فرید
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۳۴
اونوقتی که بقیه تیم های حاضر در لیگ قهرمانان داشتن بازیهای لیگ انجام میدادن پرسپولیس در حال وقت تلف کردن در دبی بود و مدام درخواست تعویق بازی میداد. الحمدالله که در اونجا سنگ روی یخ شدن آفتابه هم بهشون ندادن الان اینجا با دخالت وزارت ورزش میخوان بازیهای عقب افتاده رو بندازن نیم فصل دوم. از این خبرها نیست. قبل از شروع نیم فصل دوم همه تیم ها باید 15 تا بازی کرده باشن. دوران این مسخره بازی ها تموم شده. اگر هفته بعد بازی نکنن بعد از فیفا دی باید فشرده تر بازی کنن.
۶ ۱
00
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۱۳
سنگ رو یخ شدن؟؟؟ اگه دومی تو اسیا و دریافت 2 میلیون دلار پاداش میشه سنگ رو یخ، خوش به حال کیسه کشای پرافتخار!
ترس شماها واسه چیه؟ همین الان هم چندتا بازی عقب افتاده داریم هنوز نتونستین از زیرمون تکون بخورین
محسن استقلالی
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۳۴
میگن بازیکن نداریم!! خب محرومید دیگه...برای همین محروم‌میکنن بخدا که سختی بکشید نه وقتی سخت شد اوضاع به زمین و زمان متوصل بشید که بازیکن نداریم!!!!! جریمه اید که دقیقا سختی بکشید! درک این موضوع سخت نیست والا
۴ ۱
...
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۳۷
اونوقت چرا وقتی تیمت با این همه بازیکن دوتا بازیکن امیدش رو نداشت گریه میکردین؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر