فهرست

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱

نامه محرومیت تیم‌های باشگاهی از جانب FIFA روزها و ماه‌ها در کشوی رئیس و دبیرکل فدراسیون باقی می‌ماند؛ درماجرای محرومیت یا استعفای اجباری و دوپینگ بعضی از فوتبالی‌ها سیاست‌ورزی می‌شود اما فقط برای انتشار لیست اولیه‌ای که به شکل کاملاً رسمی و غیررسانه ای برای فیفا ارسال شده سیاست ورزی ما ته کشید؟ آیا همه نامه ها و مکاتبات با AFC و FIFA به همین سرعت و ضرورت به محض دریافت یا ارسال به اطلاع رسانه‌ها می‌رسید؟ ۱۴مِی آخرین تاریخ ارسال لیست اولیه بوده اما این چه ربطی به زمان اطلاع رسانی اش دارد؟ اگر فدراسیون پنج ستاره فهرست را یک روز دیرتر منتشر می‌کرد، فیفا دست به انتشار لیست اولیه می‌زد و از شاخص شفافیت فدراسیون کم می‌شد؟ درد ما رنگی نیست دوستان اما شما هم از شوخی دست بردارید..
آی اسپورت
2018-05-14 14:41:04
نظر دهید

۱۸ نظر
امیررضا
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۴۶
اتفاقا درد شماکاملا رنگی است
۹
سرباز
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۴۹
زنده باد.
من فقط نمیدونم این دو نفری که تو سایت شما از این موضوع دفاع کردن ، موضوعی به این واضحی رو نمیفهمن یا منافعی در ماله کشی دارن که ماها خبر نداریم؟؟؟!!!!
۸
ح.ح
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۱
هنوز حکم کسر 6 امتیازی که مرفاوی علیه استقلال گرفته بود تو کشوی اقایون خاک میخوره
نامه محرمانه کمیته ضددوپینگ به باشگاه استقلال
درد این جماعت چیز دیگه ایه . میرن گرون ترین تیم لیگ رو میبندن تاوانش رو دیگران باید بدن مثل طفیلی اویزون میشن تا مثلا یه جام حذفی پرت کنن جلوشون تا دهن شون بسته بسه الان هم میخوان راهی جام جهانی شون کنن واسه کسب درامد و جبران هزینه هایی که کردن.
۶ ۳
Me
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۴۷
توهم میزنی!مرفاوی حکم کسر امتیاز رو گرفته بود ولی خودش به اجرا نذاشت ،یه سرچ کن تا به عمق توهمت پی ببری،اونی که این رفیقتون نوشته حکم مربوط به استقلاله که فیفا به فدراسیون فوتبال فرستاده بود که اگه استقلال تا فلان تاریخ طلب بازیکنو نده از پنجره نقل و انتقالات محروم میشه ،که موند تو‌کشو‌ و استقلال هم محرروم شد،گرونترین تیم لیگ که مشخصه سه ساله لنگ میبنده ،۵ میلیارد فقط به اون دوتا اکراینی و گولچ دادید ،اتفاقا بعد از ده سال حسرت لیگ وزارت ورزش دو ساله داره لیگ رو پرت میکنه جلوتون تا دهنتونو ببنده ولی بسته نمیشه،خودتو ب ی روانشناس نشون بده با این همه توهم
۲
حمید
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۹
به ME
حکم یعنی چیزی که باید به اجرا گذاشته بشه. در ضمن کسر 3-6 امتیاز استقلال دست مرفاوی نبود. دستور کمیته انظباطی به خاطر عدم توجه به اخطار های این کمیته. سه تا 6 امتیاز باید کم میشد و ربطی هم به مرفاوی نداشت.
۶
!!!
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۴۴
توقع داشتن اینکه یه کیسه کش فکر کنه و حرف بزنه سخت تر از پیدا شدن حیات تو اورانوسه
۱
م.
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۰۳
کاملا درسته فرمایش شما. فدراسیون میتونست خیلی حرفه ای لیست رو بفرسته و روز چهارشنبه از بازیکنا دعوت رسمی به عمل بیاره!

اصلا رسانه ای کردن لیست موقعی که بازیکن هنوز درگیر بازی های باشگاهیه چه معنی داره وقتی میشه بازیکن رو در زمان خودش دعوت رسمی و اصولی کرد؟

خیلی بدیهیه سو نیت! مگه مکاتبات فیفا و فدراسیونها در همون لحظه باید تیتر روزنامه ها بشه؟!! مرغ پخته خندش میگیره از استدلال سایت نود که امیرپور هم بهش استناد کرده!
۹
عرفان
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۰۶
اولا ما با شما که آرزوی باخت واسه تیم ملیمون داری دوست نیستیم دوماحماقت به نظر میرسه ته نداره بازیکنا خودشون کیدونن کی دعوت میشه کی نه مخصوصا داخلی ها سر تمرینای ریکاوری علیپور که اصلا قرار به دعوتش نبوده کمالم خیلی وقته دعوت نمیشه عقده های رنگیتو واسه خودت نگه دار
۴
ميلاد
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۰
جدا از اينكه توهم ضربه به استقلال و پرسپوليس نخنما شده بايد گفت. معمولا كروش ليست بازيكنان رو از كانال مجازي خودش منتشر ميكرد. ولي اين ليست از طرف فدراسيون متتشر شده و شايد كروش انچنان هم در جريان نبوده. ايشون ليست رو تهيه كرده و براي ارسال در اختيار فدراسيون قرار ميده. اگر مشكلي هم هست بايد دوستان فدراسيون نشين پاسخگو باشند. ولي اگر تيمها نتيجه نگيرند اين بهانه بهانه عاقلانهي نخواهد بود.
۴
علی اهواز
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۱
نه فقط درد شما ، بلکه درد عده ی بسیاری از ما ایرانی ها همین دیدگاه دائی جان ناپلئونی است!!!!!!!
خدا رحمت کند ایرج پزشکزاد را که با زبانی طنز مانند ،از حقیقتی بسیار تلخ پرده برداشت!
دوست عزیز جناب آقای شایان جلالت من پست قبلی شما (ملی بود، میلی شد؛ منتظر برای اتحاد ملی دوباره) رو خوندم ، شما در اون پست هیچ اشاره ای به مهلت ارسال اسامی نکردید و من یقین دارم که اصلا اطلاعی از این موضوع نداشیتید و وقتی که در همین سایت پستی گذاشته شد در این رابطه ، شما متوجه اشتباه خودتون شدید ، اما از اون جایی که ما ایرانی ها همیشه از پذیرفتن اشتباهاتمون با فرار رو به جلو شونه خالی میکنیم شما این پست رو گذاشتید.
شما در هر دو پست مهمترین رسالت یک خبرنگار رو که اصل بی طرفی هستش رو رعایت نکردید، نوشته ی اول شما جدا از محتوا ، پر از تعصبات رنگی و نفرت پراکنی بود و در پست دوم شما خواستید اشتباه خودتونو با یه اشتباه دیگه جبران کنید.
۸ ۲
فرهاد
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۳۲
افرین
۱
شایان
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۴۵
دوست عزیز
من‌پیش از یادداشتی که نام بردید هم‌از این تاریخ مطلع بودم و اصولا هم فارغ از تفاوت جدی سلیقه، مشکلی با اینکه‌چه بازیکنی دعوت شده یا نشده ندارم. چه بسا که اگر نگاه رنگی باشه باید از کمتر دعوت شدن بازیکن های پرسپولیس خوشحال هم بود چون هم برای تمدید ناز و قیمت کمتری خواهند داشت و هم استراحت بیشتری خواهند کرد.
موضوع اصلی این هست که سرمربی تیم ملی ملاک و معیار اینکه چه چیزی در دایره ی ملی هست یا نیست رو کاملا شخصی کرده.
همونطور که سروش رفیعی یا بیت آشور با صفر جلسه حضور در تمرینات و ریکاوری های اخیر تیم ملی، در لیست حاضر هستند دلیل دوستانی مثل شما برای از پیش باخته بودن امثال کامیابی نیا و علیپور و محرمی چیه؟ پس طبیعیه که کشتن آرزوی این بازیکن ها که از قضا چندان هم تفکر حرفه ای ندارند مستقیما روی‌عملکرد آن ها تاثیر خواهد گذاشت. پرسپولیس یا فردا روز‌ استقلال هم نماینده ی ایران خواهند بود و باید حداکثر حمایت در عرصه ی بین المللی از آن ها صورت بگیره اما اقدام فدراسیون یا کیروش هیچ رنگ و بویی از حمایت نداشت!
۳
حرف حساب
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۹
ممنون که تو اين همه جيره خوار کيروش تو رسانه هاي ايران امثال شما و حسين غفوري حداقل جرات و شهامت انتقاد از اين شومن بزرگ و فدراسيون رو داريد! لايک
۷
فرامرز
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۳
عدم شفافیت در هر حالتی اشتباه است. چه هنگام محرومیت و چه هنگام اعلام لیست.
۱
Kian
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۴۰
اتفاقا کاملا رنگی مینویسی آقای محترم،مثل یه طرفدار ۱۲ ساله پرسپولیس که تازه با مفهوم طرفداری آشنا شده،مهلت تا امروز بود،از اول قرار بود تا امروز اعلام بشه وشد ، شما هدفت چیه؟میگی علیپور دعوت نشده؟انتظار داشتی سه آقای گل لیگ اروپایی،کدومشونو خط بزنه تا علیپور شما روحیه اش نیاد پایین؟جهانبخش؟انصاریفرد؟یا کاوه رضایی؟!!
۶ ۲
666
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۴۴
میتونی تفاوت قائل بشی بین ارسال لیست و اعلام لیست یا از درک این موضوع هم عاجزی؟
۳
فرهاد
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۳۵
جناب 666 یعنی اگر لیست فقط ارسال می شد فیفا اعلام نمی کرد؟ عصر حجر که نیست این بچه بازیها یعنی چی فوتبالیست حرفه ای و این همه قرطی بازی . هیچ کس حرفی نزند و کاری نکند تا اقایون روحیه از دست ندهند. فردوسی پور ساکت شد فدراسیون لیست نده کارشناسان حرف نزنید چود روحیه بچمون پایین می یاد برادر من مگر علیپور قرار بود تیم ملی باشد که حالا روحیه اش را از دست داده؟
۱
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۶
جلالت!
تو داری راجع به بازیکنان حرفه ای فوتبال حرف می زنی که پول حرفه ای می گیرند و باید اخلاق حرفه ای داشته باشند.
مهد کودک که نیست ، اسم اردو رونده ها را بخوانی بقیهدجیغ و داد کنند.
در ضمن شما دقیقا نظرت روی کدام بازیکن پرسپولیسه که احیانا دعوت نشدنش باعث باخت احتمالی امروز میشه(زبانم لال و خدای ناکرده)
بخدا اگر تو دردت پرسپولیس یا فوتبال باشه!
تو یکی را هرگز به خاطر ظلمی که ابتدا به پرسپولیس و سپس به هواداران پرسپولیس و در آخر به تیم ملی میکنی نخواهم بخشید.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر