فهرست
نقل قول‌های روز: فرمول موفقیت
نقل قول‌های روز: فرمول موفقیت

نقل قول‌های روز: فرمول موفقیت

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

 تیم استقلال در این فصل مهره‌های خیلی خوبی دارد که یکی از آنها سید حسین حسینی است. دروازه‌بان جوان و شایسته آبی‌ها در این فصل و فصل گذشته بارها شایستگی هایش را نشان دادکه آخرین آن همین بازی با سپاهان بود.بعنوان مربی با حسینی کار کردم و به توانایی‌هایش اعتقاد کامل دارم. او به زودی دروازه‌بان شماره یک تیم ملی می‌شود. وی اگر بدشانس نباشد می‌تواند در روسیه برای تیم ملی ایران در جام جهانی بازی کند. خوشبختی استقلال این است که دروازه‌بان جوانی در این سطح دارد.

تعریف ایمان عالمی مربی سابق استقلال از عملکرد حسین حسینی

کار استقلال برای قهرمانی بسیار سخت است. استقلال باید منتظر امتیاز از دست دادن از سوی پرسپولیس و دیگر تیم‌های بالای جدول باشد تا خودش هم خوب نتیجه بگیرد تا به بالای جدول برسد. در فوتبال چیزی غیرممکن نیست ولی کار استقلال برای رسیدن به پرسپولیس بسیار سخت است. با این حال امیدوارم که استقلال بتواند خیلی زود خودش را به بالای جدول برساند.

پاسخ علیرضا اکبرپور به این سئوال که استقلال شانس قهرمانی در لیگ را دارد یا نه

هر کسی به باشگاه می‌‌آید، به نوعی کمر این تیم را می‌شکند و طاهری هم به سهم خود این کار را انجام داد! او باشگاه را محروم و بدهکار کرد و این همه ابهام هم بعد از جدایی‌‌اش به وجود آمد. قهرمانی هم که ربطی به طاهری نداشت چون این آقای طاهری در دوره قبلی مدیریتش بر باشگاه، داشت با پرسپولیس به لیگ یک می‌رفت. عامل قهرمانی فصل قبل و موفقیت‌های این فصل، شخص برانکو و بازیکنان خوب این تیم است. گرشاسبی هم تفاوت زیادی با طاهری ندارد.

انتقاد بهروز رهبری فرد از عملکرد علی اکبر طاهری

اتفاق بزرگی که در پرسپولیس فصل جاری می بینیم عدم هیجان کاذب در بازیکنان این تیم است. آنها فرمول موفقیت را یاد گرفته اند و مدام همان را تکرار می کنند. قهرمانی نیم فصل کمترین حق این تیم بوده است.

رمز موفقیت پرسپولیس از دید ناصر ابراهیمی

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-12-14 09:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
پرسپوایس واقعی
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۴۲
تغییر در نوع نگاه هوداران و اصرار آنها به این تغییر در اجزاء دیگر باشگاه مهمترین عامل ثبات و موفقیت این پرسپولیس بسیار محترم می باشد.
عبور از نامهایی که فقط به فکر سود و نام خود بودند اعم از بازیکنان پا به سن گذاشته و یا قدیمی و مربیانی که فقط سمت سرمربی گری در این تیم را در شان خود می دانستند و نه کمتر
و البته حمایت هوشیارانه و بیدریغ از نیروهای جدید ، بهترین دستاورد باشگاهی و اجتماعی این دو سه سال اخیر ورزش ما بود.

پیشنهاد میکنم نویسندگان عزیز و پژوهشگران محترم ورزشی و اجتماعی بجای پرداختن به تعریف و تمجید از این و تکذیب و تحقیر از آن ، به این موارد بپردازند.
این تحول بزرگ می تواند در سایر بخشهای مملکت بوجود آید و خواست عمومی بر منافع شخصی تفوق یابد.
سوژه و مسئله ی خوبی است برای کسانی که میخواهند چیزی غیر از تنفر و تملق بنویسند یا بشنوند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر