فهرست
پخش دیدار استقلال- سپیدرود از شبکه شما!
پخش دیدار استقلال- سپیدرود از شبکه شما!

پخش دیدار استقلال- سپیدرود از شبکه شما!

آی اسپورت - پخش زنده مسابقات فوتبال همیشه میان علاقه‌مندان این رشته ورزشی مورد بحث بوده است و بعد از اینکه اختلاف نظرهایی مبنی بر پوشش مسابقات لیگ‌های اروپایی وجود داشت حالا این بحث به بازی‌های داخلی هم کشیده شده است.

اگرچه مسئولان سازمان لیگ همیشه سعی داشتند به دلیل اهمیت پخش زنده بازی‌ها، دیدارهای سرخابی‌های پایتخت را در روزها و زمان های مختلف برگزار کردند ولی در دیدارهای آسیایی که استقلال و پرسپولیس به صورت همزمان بازی داشتند صدا و سیما مجبور به انتخاب یک بازی برای شبکه سه و دیگری در شبکه ورزش شد و این موضوع باعث شد مسئولان سازمان توسط طرفداران تیمی که بازی‌اش از شبکه ورزش پخش می‌شود متهم به رنگی بودن شود و چه بسا اگر تصمیم متفاوتی هم گرفته می‌شد طرفداران تیم مقابل همین اعتراض را مطرح می‌کردند.

در این شرایط با توجه به حساسیت‌ بازی‌های هفته‌های پایانی و لزوم برگزاری همزمان آنها این مشکل به وجود آمد که کدام بازی از کدام شبکه پخش شود و در این میان دیدارهای مهم تیم‌های شهرستانی هم وجود داشتند تا کار مسئولان سازمان برای برنامه‌ریزی سخت‌تر شود.

هفته گذشته بازی پرسپولیس از شبکه ۳، بازی استقلال از شبکه ورزش و بازی سپاهان از شبکه شما پخش شد و بنا بود این اتفاق در هفته پایانی هم رخ دهد ولی ظاهراً برنامه عوض شده است. با توجه به اینکه دو دیدار پرسپولیس - پارس جم و سپاهان - استقلال خوزستان تعیین کننده سرنوشت قهرمانی هستند به صورت زنده روی آنتن شبکه ۳ و ورزش خواهند رفت و قرار است بازی استقلال از شبکه شما پخش شود. البته این اتفاق تا کنون نادر بوده چرا که ماهیت شبکه شما پخش برنامه‌های منتخب سیمای استان‌های مختلف بوده است و بازی استقلال - سپیدرود در تهران و ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

 

۵ ۶  
آی اسپورت
2019-05-15 19:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
majidperspolisi
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۱۱
بنظرم باید بازیشون رو در شبکه پویا پخش کنند ادمینهای کیسه هم خیلی طرفدار این شبکه هستند
۴
جسی پینکمن
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۲۱
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۲
میم
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۱۰
ماهیت شبکه شما پخش برنامه منتخب سیمای استان‌هاست در حالی که بازی استقلال در تهران و ورزشگاه آزادی برگزار میشود؟
تهران یه استان نیست؟ ایران یعنی تهران و شهرستان‌ها؟ خجالت آوره این پیش‌فرض‌های ته ذهنتون
۱
Hosein
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۲۱
فقط به جرم تاجی بودن
بی گناهه ولی همیشه محکوم
۱ ۲
HHEE
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۷:۰۸
موش مرده جان جرمتون اینه که تو کورس قهرمانی نیستید نه اینکه کیسه کشید. درضمن قطعا کیسه کش بودن جرم نیست ولی حتما باید ابله باشی که کیسه کش بشی.
.
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۱۱
خخخ عقل ندارین شماها؟ اصولا اولویت با بازی های حساسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر