فهرست
دیسلایک روز؛ «سازمان لیگ» قاتل جذابیت
دیسلایک روز؛ «سازمان لیگ» قاتل جذابیت

دیسلایک روز؛ «سازمان لیگ» قاتل جذابیت

آی اسپورت – سازمان لیگ خواسته یا ناخواسته تمام تلاش‌های خود را برای کشتن جذابیت‌های بازی فینال جام حذفی انجام داد و الحق و الانصاف در این کار موفق هم بود. انتخاب شهری که با شهرهای هر دو فینالیست، بیشترین فاصله ممکن را داشت، بازی در زمین چمنی که به هیچ وجه شایستگی برگزاری فینال جام حذفی را نداشت، انتخاب گزارشگری که در ماه های اخیر بیشترین انتقادات را متوجه خود کرده بود و در نهایت بی‌برنامگی و نیمه‌تمام ماندن جشن قهرمانی، همه و همه از تبعات انتخاب نادرست شهر و استادیوم میزبان فینال جام حذفی بود. عجیب این که فتاحی، پای فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، هیات فوتبال استان خوزستان و حتی یگان ویژه را از بی‎نظمی‌های ایجادشده در جشن قهرمانی کنار کشید و همه تقصیرات را به گردن علاقمندان به فوتبال و مردمی انداخت که به راحتی توانستند وارد زمین چمن شوند!

مشخص نیست سازمان لیگ چه اصراری برای برگزاری بازی فینال در خرمشهر دارد. ادای احترام به شهر خون و قیام و در کانون توجهات قرار گرفتن این شهر، سر جای خود؛ اما مگر در این 3 سال که فینال جام حذفی در خرمشهر برگزار شده و این شهر برای چند روز هم که شده در مرکز توجه مردم و فوتبالدوستان قرار گرفته، چه اتفاقی برای خرمشهر افتاده؟ کدام کم و کاستی در این شهر برطرف شده ؟ کدام خرابی در این شهر آباد شده؟ حالا که همه چیز به پایان رسیده و قهرمان جام حذفی مشخص شده در خرمشهر چه خبر است؟ آیا قرار است این شهر دوباره تا فینال جام حذفی سال بعد فراموش شود؟ نماینده مجلسی که دیروز خود را زودتر از خیلی از مسئولان به سکوی قهرمانی رساند، امروز و روزهای آینده کجا خواهد بود و برای شهرش چه خواهد کرد؟

آقایان مسئول! آیا با برگزاری بازی فینال در خرمشهر به همه اهداف‌تان رسیدید؟ البته اگر هدف شما کشتن جذابیت‌های فنی و کیفی بازی و خراب شدن جشن قهرمانی بود پس پاسخ‌تان به این سوال قطعا مثبت خواهد بود و می‌توان گفت به بهترین شکل ممکن به هدف‌تان رسیدید و باید این موفقیت را به شما وهمکاران‌تان تبریک گفت.

۳۸ ۵  
آی اسپورت
2018-05-04 15:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
علی پرسپولیسی
جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۳
جای گلوله های جنگ هنوز رو دیوارای این شهر مونده اونوقت این بی همه چیزا میان سالی یدونه مسابقه تو استادیوم داغون شهر میندازن که چی بشه؟!
جاش ۲تا استادیوم و مکان ورزشی مثل همونایی که با پول نفت همین استان واسه عراقیا ساختید بسازید . جاش شهرشونو بسازید . نه اصلا فقط آثار جنگو از رو چهره شهرشون بردارید .
امید از تفت
جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۸
واقعاً فاجه باره که با وجود ورزشگاههای شیک و مدرن و خوبی مثل امام رضا مهشد، پارس شیراز،حتی نقش جهان و آزادی و غدیر اهواز، بازی باید در چنین شهری و چنین ورزشگاهی برگزار بشود. الان دینتون به شهدا ادا شد!!؟ شهدا خوشحال شدند!!؟ من نمیدونم این داروغه فوتبال، آقای کیروشی پور چرا حتی یه کلمه در این مورد حرفی نمیزنه!!؟ کیروشی پور که در مورد خیلی چیزها جو میده، چرا سکوت کرده!!؟ بحث رنگها هم نیست. ناسلامتی فینال حذفی یه کشوره
عبدالله
جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۹
مگه وظیفه سازمان لیگ حل مشکلات و معضلات خرمشهر است؟ وظیفه دولت (به معنای عام یعنی قوه مجریه و مقننه و قضاییه و نهادهاست) که مشکلات خرمشهر را حل کنند. سازمان لیگ ، رسانه ها وظیفه اشان در همین حد است که توجهات را به خرمشهر جلب کنند ولو 3 الی 4 روز در سال
۹
تاجی دل
جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۱
لایک.


طرفدارای صنعت نفت و گزارشگرشونم از یه طرف به معنی واقعی کلمه ریدن تو کیفیت بازی .


تا تونستن فحش دادن و‌ناسزا گفتن به هوادارا و بازیکنای استقلال .


ولی خدا زد تو دهنشون باقهرمانی استقلال
آیدین تاجی
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۵۱
خرمشهر عزیز همه ما ایرانی هاست اما این راهش نیست، این پاک کردن صورت مسئله س، جای این شو مسخره به درد دل مردم این شهر برسید تا ازین رسواتر نشدید و خدا نکرده اتفاق ناگواری در فینال های آینده نیفتاده.به خدا اگر کمی از اختلاص ها کم بشه نیازی نیست برای فرافکنی به خرمشهر و امثالش ازین لطفای بدتر از ظلم بکنید، فقط کمی!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر