فهرست
رقص شمشیر فیفا؛ ائتلاف با عربستان علیه ایران!
رقص شمشیر فیفا؛ ائتلاف با عربستان علیه ایران!

رقص شمشیر فیفا؛ ائتلاف با عربستان علیه ایران!

آی‌اسپورت- دیدار رئیس فیفا با ولیعهد عربستان در ریاض آن هم در حالی که اینفانتینو، اول هفته با پادشاه سعودی‌ها دیدار کرده بود، به شدت مشکوک است. جلساتی که احتمالا در چندماه آینده می‌تواند منجر به تصمیماتی علیه ایران و قطر شود.

جانی اینفانتینو که هفته گذشته با ملک سلمان، پادشاه عربستان در کاخ الیمامه ریاض دیدار کرده بود، پس از حضور در مسابقات فوتبال کشورهای حوزه خلیج‌فارس که در کویت در حال برگزاری است دوباره راهی عربستان شد. روزنامه الریاض در این رابطه نوشت: «جانی اینفانتینو، رئیس فیفا با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان در شهر ریاض ملاقات کرد که به بحث و بررسی درباره ابتکارات فدراسیون جهانی فوتبال، گسترش همکاری‌های طرفین و توسعه فوتبال اختصاص داشت! محسن آل‌شیخ، رئیس کمیته المپیک عربستان نیز در این جلسه حضور داشت.»

ناگفته پیداست سوژه‌هایی که توسط روزنامه سعودی نوشته شده‌اند، فقط بهانه‌اند و موضوعات اصلی این جلسات، رفتارها و درخواست‌های سیاسی عربستان از رییس فیفاست که می‌تواند آبرو و اعتبار این نهاد را بیش از پیش به بازی بگیرد و اینفانتینو را هم به روزگار بلاتر دچار کند.

۶ ۵  
آی اسپورت
2017-12-28 15:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
آرش
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۴۴
همیشه ریدمان‌های این مملکت به دلیل ایادی بیگانه و لابی سعودی و صهیونیزم بوده
۴
ویلی
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۴۷
خسته نشدید از فرافکنی؟ تا کی ضعف خودمونو ربط میدیم به توطئه و دسیسه دشمن؟!! رسم دنیا همینه نکنه انتظار دارید چون ما با کل دنیا سرجنگ داریم و دیپلماسیمون صفره باقی دنیا به خاطر گل رومون لابی و بیزینس و روابطشونو تعطیل کنن؟ دنیا مسیر خودشو در هر حال میره، ماییم که در انزوا دلمون خوشه داریم محض توهمات یه فرقه به بیراهه میریم....عرضه نداریم ریاض محرزو بیاریم تهران چه برسه به اینفانتینو!!
محسن
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۵
البته برای خریدن رای،در ایران با دلقک خندان دیدار داشت. وقتی دادکان گفت عرضه لابی ندارید و نمیتوانید یک مقام ارشد فوتبال را به تهران بیاورید،دلقک گفت پس این کی بود یه هفته پیش تهران بود؟؟(قبل از انتخاب رییس فعلی فیفا) دادکان جواب داد اولا او خودش به ایران امده بود واز شما دعوتی نداشت.دوما چه درخواست و امتیازی در دیدار با او گرفتید؟ دیدار شما چه دستاورد جدیدی برای فوتبال ایران داشت؟ فقط قول دادید به او رای بدهید!!!(یه چیزی تو مایه های قرارداد با آدیداس) از همه مهمتر،فکر نمیکنم عربستان به ریاست این آقا رای داده باشده! چون یادم هست رقیبش یک عرب بود! اما حالا امتیازها انها میگیرند،امتیاز که نه تاییدیه اجحاف و زیاده خواهی را.
۱
علی
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۴۲
خخخخخ
حتما از دیوار سفارت باز بالا رفتن
بگید دا بع
بگید از دیوار بالا رفتن بخاطر اون...
باتمام احترامی که برا برخی نویسنده های سایت دارم اما واقعا برخی هاشون ساده لوحن ساده لوح کاش بفهمند چه از دیوار بالابری یا نری چه با رشایت یابدون رضایت جلوی اسراییل بازی کنی و..... با ما محکومیم در نظر این ها
شعار ورزش بدون سیاست مضحک هست فقط کاش ما عزت خودمون و نفروشیم و رو سیاست و عقاید درست مون بایستیم
۲ ۱
ویلی
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۶
نه بابا تورو قرآن راست میگی؟ "علی" یکم بیشتر افشاگری کن از نظام سلطه و توطئه های فراماسونری به راه راست هدایت بشیم....حالا این "عزت" که میفرمایید چیه دقیقن؟ فقط ملت ایران دارن؟ با این آمار جرم و دزدی و تجاوز و اعتبار پول و پاسپورت و امید به زندگی ؟گمونم با معیار شما ملت کره شمالی الان غرق عزت باشن درسته؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر