فهرست
لیورپول-میتیلند دوباره در دانمارک
لیورپول-میتیلند دوباره در دانمارک

لیورپول-میتیلند دوباره در دانمارک

آی اسپورت - دو روز پیش بود که باشگاه بوروسیا دورتموند آلمان اعلام کرد که ورزشگاه خانگی این تیم، سیگنال ایدونا پارک میزبان بازی تیم‌های فوتبال لیورپول و میتیلند دانمارک در هفته پایانی بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

به دلیل اعمال یکسری محدودیت‌ها برای بازگشت به بریتانیا برای آن دسته از افرادی که به دانمارک سفر کرده‌اند، بازیکنان لیورپول مجبور بودند که بازی به خارج از خانه خود مقابل تیم میتیلند را به جای دانمارک در شهر دورتموند برگزار کنند.

طبق مقررات کشور انگلیس، هر کسی که به دانمارک سفر کند باید ۱۴روز در قرنطینه بماند تا ثابت شود که به کرونا مبتلا نشده است.

در نهایت اما دولت بریتانیا موافقت کرد که برخی پروتکل های کرونا را تعدیل کرده و محدودیت سفر به دانمارک برای ورزشکاران حرفه‌ای برداشته شود. بنابراین برگزاری بازی میتیلند و لیورپول در سیگنال ایدونا پارک منتفی و بازی در دانمارک برگزار خواهد شد.

برگزاری بازی در وستفالن برای یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپولی‌ها اتفاق خوشایندی بود چون او را به خانه تیمی برمی‌گرداند که با آن دو فصل پیاپی قهرمان بوندس‌لیگا شد. تیم‌های لیورپول و میتیلند روز چهارشنبه ۱۹ آذر به مصاف هم خواهند رفت.

     
آی اسپورت
2020-11-27 20:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر