فهرست
گزینه داخلی تراکتور؛ متخصص احیا
گزینه داخلی تراکتور؛ متخصص احیا

گزینه داخلی تراکتور؛ متخصص احیا

آی اسپورت – موضوع مذاکره تراکتورسازی با مربیان خارجی گره خورده است. هر کدام از گزینه‌های این باشگاه مشکلاتی دارند که دستیابی به توافق را سخت می‌کند. باشگاه هم فعلا کار را به مجتبی حسینی دستیار یحیی گل محمدی سپرده است. علیرغم اینکه همین امروز اعلام شد باشگاه مذاکره با مربیان ایرانی را در دستور کار ندارد و قطعا به دنبال مربی خارجی است اما اگر با گزینه‌ها به توافق نرسند احتمالا حسینی به عنوان مربی موقت به کارش ادامه خواهد داد. گزینه‌ای که با توجه به سابقه‌اش در ذوب‌آهن بد هم به نظر نمی‌رسد!

حسینی سال گذشته بعد از باخت ذوب آهن به استقلال به جای یحیی سرمربی موقت ذوب شد. اما نتایجی که گرفت آنقدر خوب بود که باعث شد تا پایان فصل به کارش ادامه بدهد. او در 7 بازی اولش با ذوب 6 برد به دست آورد و فقط یک بار باخت. البته در برهه‌ای هم دچار بحران شد و 4 بازی متوالی را باخت و بعد هم در 3 بازی متوالی با حریفان مساوی کرد. او البته در هفته سوم لیگ گذشته هم به جای یحیی روی نیمکت نشست و موفق شد در اهواز با دو گل فولاد را شکست بدهد. در مجموع حسینی در 24 مسابقه با ذوب در لیگ شانزدهم 12 برد، 7 مساوی و 5 باخت به دست آورد که آمار بدی نیست.

حسینی در نهایت فصل را با چهارمی ذوب آهن در لیگ تمام کرد. با این وجود به نظر می‌رسد او برای ادامه کار در تراکتور گزینه بدی نباشد. چرا که نشان داده حداقل در هفته‌‌های ابتدایی حضورش خوب عمل می‌کند. ضمن اینکه شناخت خوبی هم از تیم دارد و می‌تواند تیم را احیا کند. او با ذوب آهن حضور در لیگ قهرمانان آسیا را هم تجربه کرد. هرچند ذوب در گروه سختی قرار گرفت و نتوانست صعود کند. تجربه او در لیگ قهرمانان آسیا هم می‌تواند به تراکتور که امسال در این تورنمنت حضور دارد کمک کند.

۲۰ ۲  
آی اسپورت
2018-01-17 17:27:00
نظر دهید

۲ نظر
آیدین از تبریز
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۲۲
چه حاشیه ای ؟ مگر دنیزلی که در پرسپولیس مربی بود حاشیه ای درست شد اونجا ( تهران ) هم میلیونها تورک زندگی می کنه نصف بیشتر تهران رو تورکان تشکیل می دهند . درد پان فارسها موفقیت تراختور هست از موفقیت هراس دارند چون تراختور و آذربایجان داغ روی دلشون هست
Behrad
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶، ۰۲:۲۵
تو که راست میگی.مربی های دوزاری تو به دردانه های تهرانی لینک کن.کاویانپور و روانخواه بهترین گزینه واسه سرخابی هاست
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر