فهرست
کسر ۲۰درصد قرارداد کیانی/ شوخی چند میلیونی!
کسر ۲۰درصد قرارداد کیانی/ شوخی چند میلیونی!

کسر ۲۰درصد قرارداد کیانی/ شوخی چند میلیونی!

آی اسپورت – دیشب مهدی کیانی خبر درگیری‎اش را با عارف آغاسی تکذیب کرد و مدعی شد که با او شوخی کرده و نمی‌داند چرا برخی این موضوع را بزرگ کرده‌اند. عارف آغاسی هم در اینستاگرام خود مدعی شد که کیانی با همه بازیکنان شوخی می‌کند و هیچ درگیری در میان نبوده است. طبق معمول این رسانه‌ها بودند که به جنجال‌آفرینی متهم شدند. امروز صبح هم باشگاه تراکتورسازی بیانیه‌ای صادر و به رسانه‌ها گوشزد کرد که انتشار اخبار نادرست و کذب در خصوص یک اتفاق که به‌هیچ‌عنوان جدی نبوده قطعا اقدام حرفه‌ای و اخلاقی نیست. اما چند ساعت بعد باشگاه تراکتورسازی در بیانیه‌ای جدید اعلام کرد  مهدی کیانی را به کسر 20% از مبلغ قرارداد و توبیخ کتبی در پرونده و همچنین عارف آغاسی را به کسر 10%‌ از مبلغ قرارداد و توبیخ کتبی در پرونده محکوم شده اند. در این بیانیه از شوخی‌های نابجا و بچه‌گانه کیانی و آغاسی هم انتقاد شدیدی شده است.

به هر حال این شوخی کوچک که رسانه‌ها آن را بزرگ کرده بودند چند ده میلون تومان برای کیانی و آغاسی آب خورد و البته به نظر می‌رسد مسئولان تراکتورسازی برای جلوگیری از جریمه شدیدتر کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، دست تنبیه بازیکنان خود زده‌اند.

۶۰ ۱  
آی اسپورت
2017-10-14 17:50:00
نظر دهید

۱ نظر
علی
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۵
مگه رسانه ها بزرگش نکردن!!! اگر واقعا درگیری بوده تا به حال حداقل 10 علت متفاوت براش نوشته بودین ولی در هیچ سایتی به علت این درگیری اشاره نشده !!! خیلی وقتا شوخی کار دست آدم میده ولی مطمنا درگیری در کار نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر