فهرست
بازگشت به زوج موفق؛ انصاری به جای شجاع
بازگشت به زوج موفق؛ انصاری به جای شجاع

بازگشت به زوج موفق؛ انصاری به جای شجاع

آی اسپورت - شجاع خلیل‌زاده به دلیل محرومیت نتوانست در دیدار پرسپولیس برابر پدیده حضور داشته باشد. اتفاقی که سرخپوشان را دوباره به زوج فصل پیش بازگرداند. سیدجلال حسینی و محمد انصاری در قلب خط دفاع پرسپولیس قرار گرفتند تا دیدار قهرمانی قرمزها با ترکیب جدید دفاعی همراه باشد. این اتفاق اما با هماهنگی قابل توجه حسینی و انصاری همراه بود و هر دو بازیکن هم موفق شدند عملکرد قابل قبولی از خود به جا بگذارند. اتفاقی که بعد از انتقادها به شجاع و ضعف‌هایش دوباره این تردید را برای پرسپولیس برانکو به وجود آورد که کدام زوج برای قلب خط دفاع این تیم مناسب‌تر است.

بر اساس آمار متریکا، انصاری و حسینی روی هم رفته با ۱۰ عملکرد دفاعی توانستند روز خوبی را پشت سر بگذارند و بیشتر نقشه‌های مهاجری و پدیده برای نزدیک شدن به دروازه سرخپوشان را ناکام بگذارند. این آمار در حالی است که خلیل‌زاده در بازی برابر سایپا همراه با ماهینی زوج دفاعی پرسپولیس را تشکیل داد و همراه با زوج‌اش نصف حسینی و انصاری موفق به ثبت عملکرد دفاعی شد. در بازی هفته گذشته برابر سایپا زوج دفاعی پرسپولیس از آمارهای متریکا نمره متوسط ۵ را به دست آورد؛ در حالی که حسینی و انصاری روز گذشته با ثبت نمره نزدیک به ۸ جزو بهترین بازیکنان برانکو بودند.

پرسپولیس با قهرمانی در لیگ برتر حالا چشم و حواس‌اش به آسیاست. جایی که یک بازی حساس با السد و بعد از آن دو بازی حذفی احتمالی پیش روی برانکو و تیم‌اش است. حضور موفق ماهینی در سمت چپ خط دفاع شاید انصاری را همچنان کنار حسینی نگه دارد. باید دید برانکو که حالا اساس تیم‌اش را روی دفاع منسجم گذاشته شجاع را برای حضور حسینی و انصاری در قلب خط دفاع نیمکت‌نشین می‌کند یا همچنان شماره ۳، جزو بازیکنان ثابت برانکو خواهد ماند؟

نود

۱    
آی اسپورت
2018-04-08 18:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر