فهرست
کنایه رفعتی به خطیر: سابقه فوتبالی‌اش را نمی‌دانم
کنایه رفعتی به خطیر: سابقه فوتبالی‌اش را نمی‌دانم

کنایه رفعتی به خطیر: سابقه فوتبالی‌اش را نمی‌دانم

آی‌اسپورت- داود رفعتی، رئیس دپارتمان داوری در واکنش به انتقادات علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره مردود اعلام شدن گل این تیم برابر صنعت نفت آبادان گفت: من سابقه فوتبالی او را نمی‌دانم. او اگر فوتبالی بود می‌دانست که وظیفه کمک داور، اعلام اوت است. آن‌جا دو نفر داور که کمک داور و داور پشت دروازه بودند، اعلام کردند که اوت است. پای قائدی پس از ضربه زدن روی خط بود پس قبل از آن توپ روی هوا بود و نظر آن دو داور، اوت بود. یک چیز مشخص است که اگر تیمی نتیجه نگیرد، مدیران آن باشگاه انتقاد کنند و ناراحت شوند.

او در گفت‌وگویی که با برنامه "تهران ورزشی" رادیو تهران داشت، گفت: اگر می‌شود پنج کارشناس از ۵۰ کارشناسی که اعلام کردند گل درست است را اعلام کنید؟ تصاویر دوربین تلویزیونی نمی‌تواند اثبات کند که توپ اوت شده است. آقای خطیر شما سابقه فوتبالی‌تان را بگویید. ما جلسه VAR گذاشتیم ولی از باشگاه استقلال کسی نیامد. سابقه من در فوتبال مشخص است. اگر مرد هستید و سابقه بدی از من می‌دانید بگویید. من بازرس بین‌المللی فیفا هم هستم. من متأسفم که کسی که هیچ سابقه‌ای ندارد در باشگاه بزرگ استقلال فعالیت می‌کند.

 VAR: ما شنبه جلسه گذاشتیم اما از باشگاه استقلال کسی نیامد. ما با آن‌ها تماس هم گرفتیم ولی نیامدند. هزینه این فناوری باید توسط باشگاهی که بازی در ورزشگاهش برگزار می‌شود، پرداخت شود. باشگاه‌ها باید بیایند و با ساز و کار این فناوری آشنا شوند. ما هیچ موقع نگفتیم که هفته بعد از این فناوری استفاده می‌شود. ما می‌خواستیم در چند ورزشگاه از فناوری VAR استفاده کنیم که فیفا اجازه نداد. آن‌ها گفتند که باید در تمام ورزشگاه‌ها انجام شود. متأسفانه تیم‌هایی که به این موضوع معترض هستند به جلسات نمی‌آیند.

صحنه‌های دیدار پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی و سپاهان مقابل پدیده: پنالتی دیدار پرسپولیس و ماشین‌سازی درست بود که در این صحنه شدت کشیدن پیراهن توسط مدافع سفید بیشتر بود. درباره پنالتی بازی سپاهان و پدیده هم باید بررسی‌های بیشتری صورت بگیرد.

 اعتراضاتی که پس از اشتباهات داوری توسط مدیران استقلال انجام شده: سابقه آقای فتحی مشخص است ولی برخی افراد برای شناخته شدن به فوتبال می‌آیند. من همیشه در فوتبال بودم و آدم شناخته شده‌ای هستم. این فوتبال همیشه یک روز خوب و یک روز بد است ولی اگر بخواهیم شرط‌بندی را مطرح کنیم، قطعاً این مسائل در بین داوران وجود ندارند.

۳ ۵  
آی اسپورت
2019-05-12 13:32:00
نظر دهید

۵ نظر
شاهین کیا
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۵۴
الان ای اسپورت شده منشی حضور رفعتی؟؟خوب به جهنم که رفعتی چه اضافه ای میل فرموده چرا این تیتر تمسخر امیز و اهانت بار رو کار می کنید؟؟مگر شما سخنگوی رفعتی هستید؟
۹
ازاد
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۰۲
سابقه خطیر رو نمیدونم اما سوابق کثیف رفعتی رو دیگه همه مطلع هستن
۷
ازاد
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۰۲
سابقه خطیر رو نمیدونم اما سوابق کثیف رفعتی رو دیگه همه مطلع هستن
۷
ازاد
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۰۳
سابقه خطیر رو نمیدونم اما سوابق کثیف رفعتی رو دیگه همه مطلع هستن
۷
حسرت یه افتخار تو اسیا
يكشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۱۴
فوتبالی که دو تا از فاسدترین داورای فوتبالش الان توی کمیته داوران و دپارتمان داوری نقش اصلی دارن بایدم منجلاب فساد و شرط بندی و هزار کوفت دیگه باشه مافیای فساد داوری رفعتی و خسروی
هنوز قضاوت خسروی توی بازی چرکپولیس و فجر توی اخرین بازی اولین فصل فوتبال حرفه ایی جلوی چشامه پرچمهای کثیف رفعتی که دیگه نیاز به گفتن نداره
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر