فهرست
محرومیت منشا و حقیقی چطور حل و فصل می شود؟
محرومیت منشا و حقیقی چطور حل و فصل می شود؟

محرومیت منشا و حقیقی چطور حل و فصل می شود؟

آی اسپورت - کمیته اخلاق بر خلاف کمیته انضباطی که خیلی وقت ها در اعلام آرا، وقت کشی می کند این بار نه تنها زمان را تلف نکرد که به طرفه العینی برای گادوین منشا و علیرضا حقیقی دستور موقت صادر کرد. منشا به خاطر فیلمی که از حمله او به یک هوادار فوتبال در خوزستان منتشر شد و همچنین علیرضا حقیقی به دلیل ماجرای درگیری با معاون باشگاه استقلال که بازتاب وسیعی پیدا کرد محروم شدند. در این زمینه اما به نظر می رسد حکم ثانویه کمیته اخلاق هم چندان به درازا نکشد.

درباره علیرضا حقیقی و محرومیت موقت او از فعالیت های فوتبالی باید بگوییم که حقیقی عضو هیچ تیمی نیست؛ بنابراین این حکم خیلی مایه اذیت و آزار او نمی شود، ضمن این که شکایت طرفین پرونده به دادگستری هم باعث می شود تا روند رسیدگی به آن کمی طولانی تر شود!

داستان منشا اما کمی تفاوت دارد. او به تازگی در تیم استقلال توپ می زند و طبعا شرایط اورژانسی تر دارد؛ به نظر می رسد مساله منشا نیز لاینحل نباشد. چرا که احضار او به کمیته اخلاق و توضیحاتی درباره وقایع اهواز، باعث می شود تا وضعیت محرومیت بازیکن خارجی استقلال خیلی زود مشخص شود.

خبر ورزشی

۲ ۸  
آی اسپورت
2019-03-02 22:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
حمید پرسپولیسی
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۲۳
هر دوتا باید محروم بشن و محرومیت حقشونه و منشا باید محروم بشه همونطور که در ایران خانزاده و در خارج از کشور پاتریس اورا و کانتونا به همین خاطر بصورت بلند مدت محروم شدن دیگه این ننه من غریبم و هوچیگریها چه معنی داره؟!
اصلا میخایین تا یک تبصره بذارن تا به هیچ عنوان با کیسه کشا برخورد نشه همونطور که قائدی دختر سوار میکنه و یک جوون را میکشه و یه طلب حلالیت ساده هم از خانواده شاکر نکرد و راست راست میگرده. با همه این کیسه کشا مثل قائدی برخورد بشه! چطوره؟
اگه ساعت 2 شب با سرعت 130 کلیومتر رفتن و مدارک هم نداشتن طبق قانون ازشون نخوایین تا فوت کنن! و قانون به این شکل دربیاد که اگر افسر راهنمایی و رانندگی با یک راس کیسه کش برخورد کرد و به او گفت فوت کند مقصر اصلی افسر راهنمایی و رانندگی است و نه آن کیسه کش! چطوره؟
اگه مالیات نمیدن ممنوع الخروجشون نکنید!
اگه بعد از گل همدیگه را انگشت کردن کاری بهشون نداشته باشید و محرومشون نکنید!
اگه کل پولهاشون را پیشخور کردن و پول نداشتن به هیچ عنوان حتی یک لحظه هم نذارید که کیسه بی پول بمونه و مثل سلطانیفر از پول پرسپولیس و از پول بیت المال بهشون پول بدید تا برن بازیکن میلیون دلاری بخرن. بیت المال فدای سر کیسه!
یعنی شرط میبندم اگه حسین هدایتی استقلالی بود الان کیسه کشا داشتن براش هوچیگری و جوسازی میکردن و محاکمه هدایتی را عملی در جهت ضربه زدن به کیسه قلمداد میکردن و هی عر میزدن که با محاکمه هدایتی میخان کیسه را نابود کنن!
کیسه هر غلطی خواست انجام داد و اینقدر باهاش برخورد نکردن که تا یه بازیکنشون محروم میشه شروع به هوچیگری میکنن. خانزاده 9 ماه محروم شد سوشا مکانی بخاطر یک شلوار محروم شد محمدامین اسدی بخاطر یک استوری محروم شد اونوقت منشا به طرز وحشیانه یک نفر را زده میگن چرا محروم شده؟!
نکنه جدی جدی کیسه کشا فکر میکنن دارای مصونیت و حق کاپیتولاسیون هستن که اینقدر وقیحانه برخورد میکنن و انتظار دارن کوچکترین برخوردی باهاشون انجام نشه؟!
مکتب لنگیسم
يكشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷، ۰۰:۴۰
مثل اینکه یادت رفته همین چن وقت پیش علیل زاده رادوشوویچ تختیو با چاله میدون اشتباه گرفته بودن، اونجا محروم شدن؟؟؟از تبصره حکومتی بودنتون استفاده کردین که حتی کمیته اخلاق ورود نکرد؟؟ یا پارسال که کمال تا ارنج دستش تو کون فرشاد بود جلو دوربین ،محرومیت که هیچ تذکر نگرفتن ولی امسال اقاییو صیادمنش سه هفته محروم شدن، جالب نیس؟؟؟ همیشه لنگ نون حکومتی بودنشو میخوره:))) دیدن استقلالو نمیشه تو زمین ببرن دارن بیرون زمین کارشونو میکنن:)) اخرم بلال میاد ننه من غریبم بازی در میاره که آی ما تنهایی ما تیم مردمییم هیچ کی رو نداریم (غیر فدراسيون، کمیته اخلاق ،کمیته داورا، داورا، رئیس جمهور ،وزریر ورزش، سخنگوی وزارت ورزش، وزیر امور خارجه..... )
#آل_لجن
۸
آرش6
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۳۰
‏متعجبید از قرارداد پاتوسی و یک بام و دو هوای خانزاده و #منشا؟

محروم نشدن #کرار_جاسم مسخره ترین تصمیم فدراسیون بود .
گفتند باید یک سال محروم شود
اما چون با استقلال قراردادش تمام نشده محرومیتش را موکول میکنیم به سال بعد .

میخواهید سرتان را بکوبید به دیوار ؟راحت باشید.
Hosein
شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷، ۲۳:۴۸
گروه مرگ، همین جاست

گروه مرگ نه جنگ با الدوحیل و الهلال است و نه العین.

گروه مرگ اینجا است که باید با خودی ها جنگید، وقتی به فراموشی می رود استقلال نماینده ایران است و باید در جنگ با رقبای بزرگ آماده شود اما سر بزنگاه روحیه اش را می خواهند پایین بیاورند.

گروه مرگ اینجا در میان عدالت گم شده، جهت گیری های مغرضانه، اتحاد سیاه علیه استقلال است.

گروه مرگ جایی است که وجدان ها را زیر پا می گذارند تا استقلال را به زمین بزنند

به شفر و شاگردانش بگویید بی هوای این حاشیه سازی های مغرضانه درونی اول این گروه مرگ را پشت سر بگذارند و بعد حریفان سخت آسیایی را به زمین بزنند.
Princem
يكشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷، ۰۱:۵۷
پسر خوب چند ماه پیش که خودتون رو به در و دیوار زدید و همه جور حاشیه و تهمت برای پرسپولیس ایجاد کردید پرسپولیس ماله ایران نبود؟؟؟ اونم نه توی مرحله گروهی که پای فینال و خود فینال. لطفا شماها دیگه این حرفا رو نزنید. اینم چوب خداست که صدا نداره و به چند ماه نکشیده همون کارای خودتون سرتون اومد
۶
...
يكشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۱۳
جاااان کیسه نماینده ایرانه؟ تو غلط میکنی که بازی های کیسه رو ملی میکنی . مگه همین شماها خودتون رو جر ندادین که بازی های اسیایی ملی نیست؟ فقط میخوام یه بار دیگه زر بزنی بازی های کیسه ملیه.
۲
.
يكشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷، ۰۰:۳۰
.
شاهین
يكشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷، ۰۱:۱۳
خجالت بکشید!! فکر می‌کنید با بدعت گذاشتن این مسائل می‌توان از کنار آن به سادگی‌ گذشت،؟؟!! با به حاشیه بردن فوتبال چه کسانی‌ سود میبرند؟؟!! از هم اکنون می‌توان تصور کرد نیروهای انتظامی هوادار استقلال نیز در جای جای ایران در کمین بازیکنان پرسپولیس خواهند نشست!! و یا هواداران متعصب تیم‌های دیگر دست به چنین اعمال کثیفی خواهند زد!! آیا فکر می‌کنید با بدعت گذاری چنین اعمال کثیفی، تنها یک تیم خاص متضرر خواهد شد؟؟!! آیا ضرر آن به کل فوتبال تعمیم نخواهد یافت؟؟!!
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر