فهرست
کارنامه عجیب مرفاوی/ دو تیم، 30 بازی، یک برد
کارنامه عجیب مرفاوی/ دو تیم، 30 بازی، یک برد

کارنامه عجیب مرفاوی/ دو تیم، 30 بازی، یک برد

آی اسپورت- شوت زیبای حسن بیت سعید در دقیقه 89 بازی امروز برای استقلال خوزستان به معنای پیروزی بود و برای صمد مرفاوی مترادف با ثبت ششمین شکست متوالی و نبردن طی 8 بازی پیاپی.

مرفاوی در نیم فصل اول لیگ شانزدهم روی نیمکت صبا، کارنامه عجیب و غریب و فوق العاده ضعیفی را به جای گذاشته است؛ یک برد، 6 مساوی و 8 باخت که 6 تایش در 6 هفته پایانی فصل رقم خورد. تنها پیروزی مرفاوی در این فصل برابر سایپا در قم به دست آمد با تک گل رضا عنایتی. کارنامه مرفاوی در صبا البته نسبت به نیم فصل دوم لیگ چهاردهم و حضورش روی نیمکت پیکان، پیشرفت را نشان می دهد.

مرفاوی طی 15 بازی آن نیم فصل، هرگز برنده نشد، 9 بار مساوی کرد و 6 بار باخت. پیکان که در نیم فصل اول با ابراهیم زاده، 17 امتیاز از 15 بازی گرفته بود با مرفاوی تنها 9 امتیاز گرفت و سقوط کرد. این درحالیست که مرفاوی در نیم فصل اول لیگ چهاردهم روی نیمکت صبا، 23 امتیاز کسب کرده بود.

با تلفیق نیم فصل دوم لیگ چهاردهم به علاوه نیم فصل اول لیگ شانزدهم که یک فصل می شود، مرفاوی طی 30 بازی صاحب یک برد، 15 مساوی و 14 باخت شده و 18 امتیاز گرفته است.

نکته جالب درباره مرفاوی این است که خیلی ها بابت کمبود نیروی انسانی زبردست در صبا، مرفاوی را مقصر نتایج ضعیف صبا نمی دانند ولی مرفاوی در پیکان هم با وجود حضور امثال مهدی رحمتی، جی لوید ساموئل، سعید دقیقی، محمد نصرتی، سیاوش اکبرپور، احمد جمشیدیان، مصطفی شجاعی و امیرحسین فشنگچی، نتایج بدتری نسبت به صبا گرفت.

 

۸ ۳  
آی اسپورت
2016-12-23 19:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
میلاد ۶&۴
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۰۳
من چندوقت پیش هم براتون کامنت گذاشته بودم،واقعا معلوم نیست مرفاوی از چه رانتی استفاده میکنه با اینکه هرتیمی میره سقوط میکنه تیم ولی بازم بهش تیم میدن.انصافا تارتار،مجیدصالح،مظلومی،تقوی وخیلی های دیگه یه سر و گردن بالاتر از مرفاوی هستن ولی بازم بهش تیم میدن
رضا
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۲۳
رانت نداره عزیز، دو دوتا چهارتا. باهاش ایکس تومن قرار داد مینویسن ۲۰ درصدشو به خودش میدن بقیشو برمیدارن چون کیفیت مربی گری هم نداره نمیتونه بر اساس کیفیت تیم پیدا بکنه و ۲۰ درصد از یه چیز بهتر از بیکاریه طرف مقابل هم مربیی پیدا نمیکنه که بتونه همچین آپشنی ازش بخواد چون مربی سابقه لیگ برتر زیر بار همچین قراردادی نمیره از نظر تبلیغاتی هم میگن سابقه مربی گری تو لیگ برتر داشته پس کسی نمیتونه چیزی بگه به همین سادگی به همین خوشمزگی. خود مرفاوی راضی که کار داره طرف مقابل هم راضی از پول زیادی که به جیب زده فقط میمونه هوادارا که اونا هم مهم نیستن ظاهرا رانت نمیخواد که. البته این نظر منه شاید درست باشه شاید غلط
مسعود
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۲۴
ببین چه بازیکنهای باگیفتی داشته استقلال وقتی دو فصل این مرد مربیش بوده نیافتاده
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر