فهرست
پرسپولیس و استقلال با خارجی‌ها چه می‌‎کنند؟
پرسپولیس و استقلال با خارجی‌ها چه می‌‎کنند؟

پرسپولیس و استقلال با خارجی‌ها چه می‌‎کنند؟

آی اسپورت - چند هفته قبل بود که باشگاه استقلال با سرمربی آلمانی خود قطع همکاری کرد و چند روز بعد خبر جدایی و عدم توافق برای همکاری تازه با طارق در رسانه‌‌ها منتشر شد. در ادامه و طی چند روز اخیر، زمزمه‌هایی از اطراف باشگاه پرسپولیس به گوش می‌رسد. مبنی بر احتمال جدایی بشار رسن و بودیمیر. آن هم در حالی که برانکو به هر دو بازیکن اعتقاد زیادی داشته و حساب جداگانه‌ای روی آنها باز کرده است.

اگرچه باشگاه پرسپولیس و همینطور استقلال هنوز تصمیم و سیاست نهایی خود را در مواجه با تمدید یا قطع همکاری با بازیکنان خارجی اعلام نکرده‌اند، اما نباید تردید کرد که شرایط نامناسب اقتصادی این روزهای این دو باشگاه دولتی و همینطور قیمت دلار در نهایت چاره‌ای را پیش پای سران دو باشگاه  نخواهد گذاشت جز این که به رغم تمایلی که به حفظ این بازیکنان دارند، از همکاری مجدد با آنها سرباز زنند.

برهمین اساس است که بشار رسن روز قبل راهی باشگاه پرسپولیس می‌شود و وقتی دست خالی برمی‌گردد، امروز در فضای مجازی با کنایه علیه مدیریت پرسپولیس می‌نویسد. با همین استدلال‌هاست که خبر جدایی گادوین منشا از استقلال روی خروجی خبرگزاری‌ها می رود و باشگاه استقلال نیز واکنشی به این خبر ندارد.

به رغم تمام شواهد اما هنوز دو باشگاه سیاست نهایی خود را برای ادامه یا قطه همکاری با بازیکنان خارجی خود اعلام نکرده اند. فقط همین قدر بدانید که نه برانکو تمایل به جدایی رادوشوویچ، بشار رسن و بودیمیر دارد و نه فرهاد مجیدی از جدایی پاتوسی و ایسما استقبال می‌کند و تنها دلیل جدایی احتمالی این نفرات فقط و فقط به بالا رفتن قیمت دلار مربوط می‌شود و .... همین!

مدال

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-05-21 17:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
.
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۵۴
بازیکنان خارجی پرسپولیس که میذارن میرن، کیسه هم بازیکنان بی کیفیتش رو مثل قبل میریزه بیرون و دوباره خارجی جدید میاره
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر