فهرست
کاملا جدی؛ کشف ۶ دستشویی جدید در آزادی!
کاملا جدی؛ کشف ۶ دستشویی جدید در آزادی!

کاملا جدی؛ کشف ۶ دستشویی جدید در آزادی!

آی اسپورت - صعود تیم پرسپولیس به دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا بهانه‌ای شد تا کنفدراسیون فوتبال آسیا فدراسیون فوتبال را برای بازسازی این سرمایه ملی تحت فشار بگذارد و حتی تهدید کند که اگر اقدامات مورد اشاره انجام نشود، تیم پرسپولیس مجبور به بازی در کشور ثالث می‌شود. همان اتفاقی که در بازی تیم‌های ایرانی با تیم‌های عربستانی رخ می‌دهد. بعد از این تاکید و شاید هم تهدید، وزیر ورزش و جوانان به شخصه وارد عمل شد و با تامین بودجه ۱۵ میلیارد تومانی کار بازسازی استادیوم آزادی را آغاز کرد و قرار است بعد از بازی نیز ادامه داشته باشد.

اخیرا یک اتفاق عجیب در بازسازی استادیوم آزادی رخ داد. کارگران برای تعمیر سکوی vip مجبور شدند یکی از دیوار‌ها را بشکافند که بعد از شکافتن آن، متوجه ۶ توالت پشت دیوار شدند که سال‌های سال بلا استفاده مانده بود! جالب اینکه هیچ کس هم نمی‌دانست چرا این دیوار جلوی توالت‌ها کشیده شده است! در حالی که استادیوم آزادی با کمبود سرویس‌های بهداشتی مواجه است. به خصوص اگر قرار به ورود خانم‌ها به استادیوم باشد، باید تعداد سرویس‌ها افزایش یابد. البته اخیرا و در بازسازی استادیوم آزادی، سرویس‌های بهداشتی هم مورد توجه قرار گرفته و بسیار زیبا ترمیم شده است.

۲۰ ۲  
آی اسپورت
2018-11-07 22:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
وحید
پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۰۳
تو مملکتی که شبانه یه دکل نفتی گم میشه باز جای امید و شکره که 6 تا توالت پیدا شده.
کسری
پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۵۳
اینها رو خسروانی عوضی به مناسبت شش گل تاریخی سال ۵۲ دستور به ساختشو داده بود بعدش گفته یه دیوار بکشن تا هر موقع دیوار رو دید یاد اون شش تا بیفته,مرتیکه ی عوضی خسروانی دیگه فکر اینجاشو نکرده بودخخ
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر