فهرست
ایران ۴-۰ سیرالئون؛ برد ساده و بی دردسر
ایران ۴-۰ سیرالئون؛ برد ساده و بی دردسر

ایران ۴-۰ سیرالئون؛ برد ساده و بی دردسر

آی اسپورت در یک بازی ساده و بی‌دردسر تیم ملی ایران با ترکیبی از بازیکنان جوان‌تر و کم تجربه‌تر، با 4 گل تیم سیرالئون را شکست داد.

 ایران: حامد لک (46 سیدحسین حسینی)، روزبه چشمی(60 پژمان منتظری)، محمدرضا خانزاده، سعید آقایی، رامین رضاییان(60 وریا غفوری)، امید ابراهیمی (46 کمال کامیابی نیا)، امید نورافکناحمد عبداله زاده، علی کریمی(54 محمد انصاری)، علی قلی زاده، کاوه رضایی (46 علی علیپور)

سرمربی: کارلوس کی روش

 سیرالئون: تاراول ابراهیم، بنگویا لانین، دنیا یئانی، سونا عبدالله، کانو عبدالله، فوفاناح کنپسون، دانسارای ابو بکر، کرونا (33 کرونا آلهاسان)، سیسی عبدالله(51 بنگورا)، بنگورا عبدالله (51 کورونا اولسین)، کارگبو ابوبکر

سرمربی: جان کیستر

کارت زردبانگورا از سیرالئون و وریا غفوری از ایران

شرح گل ها:

ایران 1 سیرالئون 0(دقیقه 14، محمدرضا خانزاده): اولین موقعیت جدی تیم ملی یک گل برای این تیم به دنبال داشت و ارسال خوب نورافکن در شلوغی جلوی محوطه جریمه حریف با ضربه سر خانزاده اولین گل را برای ایران به همراه داشت.

ایران 2 سیرالئون 0(دقیقه 15، علی قلی زاده): یک دقیقه پس از گلزنی تیم ملی، یک ضربه آرام اما دقیق از سوی قلی زاده به گوشه دروازه سیرالئون رفت و دور از دست دروازه حریف اولین گل ملی وینگر تیم ملی را به همراه داشت.

ایران 3 سیرالئون 0(دقیقه 33، کاوه رضایی): ارسال دیگری از سوی ملی پوشان ایران و این بار از جناح راست با ضربه سر دقیق کاوه رضایی سومین گل ایران را در این دیدار به همراه داشت.

ایران 4 سیرالئون 0(دقیقه 49، علی قلی زاده): روی شوت امید نورافکن، قلی زاده توانست با استفاده از ریباند دروازه خالی را باز کند.

دقایق حساس:

  • دقیقه 25 – شوت علی کریمی از راه دور توسط گلر حریف مهار شد.
  • دقیقه 31 – ارسال رضاییان در موقعیت خوبی به کاوه رضایی رسید اما ضربه سر این بازیکن به تیرک دروازه سیرالئون برخورد کرد.
  • دقیقه 32 – شوت راه دور امید ابراهیمی با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
  • دقیقه 70 - حمله ناگهانی سیرالئون چیزی نمانده بود تا یک گل برای این تیم به همراه داشته باشد اما ضربه بازیکن این تیم با دفع حسینی و انصاری راهی کرنر شد.
  • دقیقه 71 - شوت زیبای بازیکن سیرالئون یک موقعیت فوق العاده برای این تیم به وجود آورد اما واکنش حسینی این توپ را راهی کرنر کرد.
  • دقیقه 72 - شوت راه دور بازیکنان ایران با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

 

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-03-17 17:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
داود
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
واقعا بازی مسخره ایی بود&&اصلا اونا بازی بلد نبودن&&تیمهای لیگ یکی کشورمون از سیرالئون بهتر بودن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر