فهرست
مقایسه آماری: استقلال منصوریان بهتر از استقلال شفر؟
مقایسه آماری: استقلال منصوریان بهتر از استقلال شفر؟

مقایسه آماری: استقلال منصوریان بهتر از استقلال شفر؟

آی‌اسپورت- استقلال با شفر متحول شده است اما آمار نشان می‌‍‌دهد امتیازات علیرضا منصوریان در این تیم بیشتر از وینفرد شفر بوده است.  مصاحبه علی چینی بازخوردهای زیادی داشت که اغلب منفی بودند. او مدعی بود که اگر منصوریان و کادر او در استقلال می‌ماندند، این تیم امروز هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا! امتیازات بیشتری داشت. البته با وضعیتی که منصوریان و دستیارانش در ابتدای فصل ایجاد کرده بودند احتمال رخ دادن چیزی که چینی از آن صحبت کرده خیلی کم است اما واقعیت این است که فصل گذشته این اتفاق رخ داده بود. یعنی تا همین مقطع در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیای فصل گذشته، استقلال امتیازات بیشتری داشت و شرایط بهتری در این دو تورنمنت داشت.

استقلال تا پایان هفته بیست و پنجم لیگ شانزدهم ۴۷ امتیاز گرفته بود و در رده دوم جدول قرار داشت. آبی‌ها با منصوریان تا پایان فصل ۵۷ امتیاز گرفتند و نایب قهرمان شدند اما استقلال شفر تا پایان هفته بیست و پنجم ۴۱ امتیاز دارد و حتی اگر هر ۵ بازی باقی مانده خود را هم با پیروزی پشت سر بگذارد ۵۶ امتیازی خواهد شد و به امتیازات استقلال منصوریان در پایان لیگ شانزدهم نخواهد رسید.

استقلال منصوریان فصل گذشته در لیگ قهرمانان هم نتایج خوبی در مرحله گروهی گرفت. آنها تا پایان هفته چهارم ۷ امتیاز گرفته بودند و در نهایت با ۱۱ امتیاز در رده دوم گروه قرار گرفتند و به مرحله بعد صعودکردند. اما استقلال شفر تا پایان هفته چهارم ۶ امتیاز گرفته و البته در صدر جدول گروه خود قرار دارد. ضمن اینکه کیفیت تیم‌های همگروه استقلال در این دو دوره اصلا قابل مقایسه نیست و مشخص نیست اگر استقلال منصوریان با الهلال و العین و الریان همگروه می‌شد چه اتفاقاتی می‌افتاد!

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-03-22 01:05:00
نظر دهید

۳ نظر
معین
پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷، ۰۳:۴۸
این همه هیاهو بخاطر یک امتیاز کمتر مسخره هست امار اینجا دروغ می گوید !
۲ ۲
444
پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۰۱
خداییش تیم منصوریان زیباتر بازی میکرد. تیم شفر نیمه دوم کاملا تو لاک دفاعی میره حداقل تو بازی های حساس و مهم اینطوری نشون داده از نقش تیام هم نباید غافل شد. منصوریان یه تمام کننده خوب هم نداشت
محسن
پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۵۳
خدمتت444 عرض کنم که اولا فکر میکنی زیبا بازی میکرد. دوم در حال حاضر از چهار تیم حاضر در اسیا،یک تیم با کمترین گل زده و کمترین امتیاز و قطعا حذف شده از اسیا هست که هواداران بیشمار ان تیم هم از بازی زیبای تیمشان راضی هستند و از مربی خود،قاطعانه حمایت میکنند!!! اما فوتبال قوانین بدردنخوری دارد مثلا به امار مثبت و بازی زیبا و تعداد پاس،امتیاز نمیدهند!!! به برد و مساوی و تعداد گل زده و خورده امتیاز میدهند.خدا شما و طرفداران تیم کذایی را با هم محشور کند.چون هر دو به مربی تعصب دارید نه به منطق فوتبال.تیم منصوریان هم در هفت بازی 4 گل زده شبیه تیم طرفداری بود وصف شد!!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر