فهرست
احتمال روز؛ خامس در راه یونایتد
احتمال روز؛ خامس در راه یونایتد

احتمال روز؛ خامس در راه یونایتد

آی اسپورت - در حالی که انتظار می‌رود به دلیل مشکلات مالی باشگاه رئال مادرید بر اساس الزامات فایننشل فیرپلی، غول بزرگ اسپانیایی در ماه ژانویه مجبور شود چند نفر از بازیکنان خود را به فروش برساند یکی از محتمل‌ترین گزینه‌های رئال برای فروش در ماه ژانویه خامس رودریگز اعلام شده است.

در انگلیس گفته می‌شود خامس اخیرا پیشنهاد باشگاه اتلتیکو مادرید برای خرید او را رد کرده و این رسانه‌ها از برخی منابع خود نقل کرده‌اند که خامس مایل است بعد از ترک رئال به لیگ برتر انگلیس پیوسته و به این منظور مایل است در منچستریونایتد بازی کند. بر اساس این گزارش‌ها خورخه مندس، مدیر برنامه‌های خامس مایل است او به لیگ برتر ملحق شود ولی تیم ولوز را برایش انتخاب کرده ولی خامس این انتقال را هم نپذیرفته و اصرار دارد در صورت پیوستن به لیگ برتر حتما در یونایتد بازی کند.

چندی پیش رئیس باشگاه اتلتیکو، انریکه سرزو فاش کرد که این باشگاه از تابستان گذشته به جذب خامس علاقه داشته ولی این خود خامس بوده که پیشنهاد انتقال به دیگر تیم شهر مادرید را رد کرده است.

روزنامه اسپانیایی مارکا هم با اشاره به احتمال بالای جدایی خامس از رئال در ماه ژانویه اشاره می‌کند که رئال در طول تابستان گذشته 350 میلیون یورو برای خرید بازیکن هزینه کرده ولی تنها توانسته از محل فروش بازیکن 150 میلیون یورو به دست آورد و در نتیجه با کسری 200 میلیون یورویی روبرو است. رئال با توجه به قوانین فایننشل فیر پلی حالا با مشکل روبرو است و به همین علت است مجبور است در ماه ژانویه بازیکن بفروشد. 

 

 

۱    
آی اسپورت
2019-12-09 11:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر