فهرست
قرض ۲۸ میلیاردی؛ امید سرخ‌ها به پاداش آسیا
قرض ۲۸ میلیاردی؛ امید سرخ‌ها به پاداش آسیا

قرض ۲۸ میلیاردی؛ امید سرخ‌ها به پاداش آسیا

آی اسپورت - با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس با یک شرکت به عنوان کارگزار قرارداد همکاری دارد، اما مشکلات مالی فراوان باعث شده این باشگاه برای پرداخت برخی مطالبات خود، به قرض کردن پول روی بیاورد.

در دوره مدیریت مهدی رسول‌پناه، ١٣ میلیارد تومان از شرکتی قرض گرفته شد تا با درآمدی که باشگاه از طریق کارگزار داشت، تمام مطالبات ٨٠٠هزار یورویی برانکو پرداخت شود. حالا با حضور جعفر سمیعی هم همین رویه ادامه پیدا کرده است. از قرار معلوم کارگزار اعلام کرده به تعهدات خود عمل کرده و فعلا از پرداخت پول خبری نیست و به همین خاطر مدیرعامل باشگاه برای پرداخت مطالبات فصل گذشته بازیکنان، ١۵ میلیارد تومان از شرکتی به عنوان قرض تامین می‌کند تا پس از دریافت جایزه لیگ قهرمانان آسیا، بدهی‌های باشگاه را پرداخت کند.

البته این فقط بخش کوچکی از بدهی‌های باشگاه پرسپولیس است چرا که آن‌ها به زودی باید خود را برای پرداخت ٧٨٠هزار دلار به گابریل کالدرون و دستیارانش و همینطور ۵٠٠ هزار یورو به ماریو بودیمیر آماده کنند.

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-12-04 19:40:00
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹، ۱۹:۴۶
حداقل دستاورد کالدرون قهرمانی نیم فصل و دستاورد بودیمیر قهرمانی لیگ بود، کیسه کشهای متوهم با کدوم دستاورد چندمیلیون به شفر و استرا و بقیه پرداخت میکنن؟؟؟ البته که تیمهای کثیف و سپاهی گاوآهن سازی تبریز و زردک اصفهان و پول مفت وزارت صمت مشکلی ندارن.اونوقت احمقی مثل فرهاد تیم کثیفش را با پرسپولیس مقایسه میکنه...آخه احمق تو کل تاریخت با سکه لای گز و امیرمافیا و جعل امثال عمادرضا ۴ تا جام دارید،با ۱۰هزارتا هوادار...کودن خودتون را با پرسپولیس مقایسه نکنید..بیشتر از این خودت و تیم منفورت را مضحکه نکن..برو با نرم افزار شادت!!! کار کن.آفرین بچه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر